• آموزشگاه دکوراسیون داخلی
  وب سایت آموزشی دپارتمانهای طراحی داخلی مدرن و تامین متریال
 • با ارائه مدرک معتبر
  برگذاری دوره های آموزش و ارائه مدرک معتبر مجتمع فنی و قابل استعلام
 • پشتیبانی فنی
  پشتیبانی بعد از دوره آموزشی توسط اپلیکیشن اندروید نگاه مدرن تا مرحله ای که شما یک کارآفرین بدونه نقص در تولید شوید.

آموزشگاه نگاه مدرن با بیش از 12 سال سابقه تدریس در دکوراسیون داخلی و فضای خارجی ساختمان داری 8 طرح صنعتی و دو ثبت اختراع در پیشبرد صنایع طراحی داخلی با انتخاب بهترین اساتید از بخش تولید در خدمات رسانی و گسترش این صنف گامهای بلندی برداشته است.


 • مدرک معتبر مجتمع فنی

  تمامی دوره های آموزشی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی نگاه مدرن داری مدرک دو زبانه قابل استعلام از مجتمع فنی هستند که این امر کیفیت آموزشی ما را تضمین می کند.

 • نحوه ثبتنام دوره ها

  برای ثبتنام دوره های آموزشی شما می توانید از بخش تماس با ما و یا شماره های شرکت یا اپلیکیشن نگاه مدرن و در آخر اینستاگرام از تاریخ کلاسها اطلاع رسانی می شود.

 • تامین متریال

  تامین متریال مورد نیاز کارآموزان و همکاران بعد از گذراند دوره مربوطه در بخش فروشگاه سایت و اپلیکیشن که تضمین اصل بودن کالا را دارند همچنین ارسال به تمام نقاط ایران هر روزه انجام خواهد شد.

 • پشتیبانی همه جانبه

  پشتیبانی یک ساله پس از دوره آموزشی و رفع مشکلات فنی یا راهنمایی درباره هر پروژه و ارسال نیرو اجرایی و کمکی در پروژه های همکاران و کارآموزان توسط تیم فنی و پشتیبانی نگاه مدرن.

 • اساتید با تجربه

  انتخاب اساتید با تجربه از بخش اجرا و فنی دکوراسیون داخلی نگاه مدرن که توانایی پاسخ گویی به تمام سوالات شما را دارند و تجربه اجرا در تمام فضا های داخلی را در سال های زیاد دارند.

 • پژوهش و بروز رسانی

  ایجاد تیم پژوهش و تحقیق باعث می شود همیشه آموزشها بروزرسانی شود و باگهای آموزشی را تصریح بخشد همچنین در بخش پشتیبانی اطلاع رسانی می شودبه نمایندگان اجرایی.

چرا باید آموزشگاه نگاه مدرن را انتخاب کنید؟

بعد از دوره آموزشی می توانید به راحتی متریال مورد نیاز را از پشتیبانی و بخش فروشگاه با کیفیت تهیه نمایید. با ایجاد انبار و فروشگاه حضوری کاراموزان می توانند محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

تنها در نگاه مدرن آموزش را کنار اجرا خواهید دید. در واقع همان تیم اجرایی که سالها در حال طراحی تولید و اجرا هستند به شما آموزش می دهند. که درقیقا تمام مشکلات اجرایی و نقاط ضعف و قدرت را به شما انتقال می دهند.

با ایجاد آموزش در محیط کارگاهی جدیت آموزش را برای شما تداعی کرده ایم تا با ابزار های مختلف کار از ریز تا درشت آشنا شوید و هر کدام را به خوبی لمس و استفاده نمایید.

با ایجاد نمایشگاه های فصلی و نمایشگاه های هنری که محصولات کارآموزان و نمایندگان در اینگونه فروشگها به فروش می رسد. باعث می شود تا حس مثبت فروش برای شما ایجاد کنیم.

مشاوره تبلیغات دیجیتال مارکتینگ و انواع پلتفرم های رایج تبلیغات. جهت ایجاد کارگاهی مناسب و بخش فروش کارآموزان است. علاوه بر این پلتفرم مقالات گسترده بازاریابی را در پشتیبانی گنجاندیم.

آخرین نمونه کارها

Call Now Buttonتماس با ما