شرکت طراحی سایت نگاه مدرن بخشی به عنوان آموزش ایجاد کرده است و میکوشد در این قسمت آموزش های کمیاب از سایت های معتبر خارجی در رابطه با طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ، اموزش ساخت قالب ، آموزش پنل مدیریت ، آموزش ساخت سایت و...قرار دهد.لازم به ذکر است تمامی این اموزش ها به صورت آسان و روان با ذکر مثال بیان شده است.امیدواریم در پایان دوره های اموزشی در زمینه مورد نظر حرفه ایی شده باشید.

 

آموزش سئو

سئو سایت یا همان بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو گر در بستر طراحی سایت نگاه مدرن را برآن داشت مجموعه کامل از آموزش بهینه سازی دراختیار کاربران خود به اشتراک بگذارد. ترفندهای سئو که شما در هیچ سایت مشابه قادر به پیدا کردن این مقالات مهم سئو نمی باشید بصورت بخش های دوره ای ترجمه و به نثر درآمده است.

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت و مقالات مرتبط جهت ارتقاء سطح کاربران نگاه مدرن جمع آوری شده است .

آموزش ساخت قالب

طراحی قالب یکی از پیچیده ترین بخشهای موجود در طراحی سایت است قواعد برنامه نویسی با ترکیب استایل و همگون نمایی با انواع مرورگرها و واکنش گرایی قالب همگی در این بخش با به اشتراک گذاری مقالات آموزشی ساخت قالب برای کاربران فراهم شده است.

آموزش پنل مدیریت

آموزش پنل مدیریت سایتهای طراحی شده توسط نگاه مدرن برای اون دسته از کارفرمایانی که در جلسه آموزشی تحویل سایت حضور نداشته اند.یا کارمند بخش آی تی آنها تغییر کرده از این آموزش می توانند بهرمند شوند تا به راحتی دسترسی و تنظیم پنل مدیریتی خود بعده بگیرند.