از دستگاهی که از gps یا علایمهای دکل مخابرات استفاده میکند عملکردهای بسیاری قابل دسترسی است . شما میتوانید از مرورگرهای موبایل آنها استفاده کنید یا اپلیکیشنهای آیفون یا آندروید را که به اکانت Google+ متصل است را استفاده کنید و دقیقا در اپلیکیشن کسب و کارهای محلی را پیدا کنید و نظرات کاربران +google  یا افراد موجود در شبکه شان را بخوانید.همچنین شما نیز میتوانید نظرات خود را بنویسید،اطلاعاتی در مورد شبکه خودتان به اشتراک بگذارید و حتی آدرس آن کسب و کار محلی را از هر کجا که هستید، چه پیاده چه سواره یا با حمل و نقل عمومی بگیرید. از نمایه مرورگر یا در خانه توسط لپتاپ Local  با  گوگل پلاس همگام سازی شده است. تمامی موارد گفته شده در طراحی سایت و سئو سایت و بهینه سازی موثر هستند.بخش مهم این است که این از آینده نمی آید.

اگر چیزهایی که الان در موردش صحبت کردیم در حال حاضر وجود دارند ما در حال طی کردن چنین مسیری هستیم .تجربه آنلاین شما بیش از هر زمانی به موقعیت فیزیکی شما ارتباط پیدا کرده است و مرزهای بین جستجو محلی،رسانه اجتماعی  و تمامی دستگاه ها در حال ناپدید شدن است .

در گوگل پلاس مردم از سرویسهای وبلاگ نویسی میکرو مانند Twitter در مسیر راه خود و در دستگاه های مختلف از اپلیکیشنهای مختلف استفاده میکنند . مردم بر شبکه های مختلف مانند Foursquare موقعیتهای فیزیکی را بررسی میکنند .کدهای QR را برای دریافت کوپون یا کسب اطلاعات بیشتر اسکن میکنند و روابط خود را توسط شبکه ایی همچون Facebook  حفظ میکنند . به این صورت جریان نامتناهی از محتوا در حال حرکت است و اپلیکیشنها و فناوریهای جدیدی هر روزه ظهور میکنند .

تمامی اینها یک فرصت هستند ولی کلید استفاده از آنها پیدا کردن آنی است که با کسب و کار شما مناسبت داشته باشد و مفید واقع گردد .آینده جستجوی محلی روشنتر از هر زمانی است . گوشیهای هوشمند و رسانه های اجتماعی به مردم کمک میکند تا کسب و کار مورد نظر را در شهر خودشان پیدا کنند و این گسترش سریع ابداعات است که باید بیش از هر چیزی در آینده به آن توجه کنید.برای  توسعه هر چه بیشتر مهارتهای خود در جستجو محلی باید به  روز باشید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد