بک لینکهای با کیفیت و با ارزش برای بدست آوردن رنکینگ بالای طراحی سایت در موتورهای جستجو ضروری و سئو سایت ضروری می باشد.بدین منظور می بایست استراتژی لینک سازی را برای طراحی وب سایت خود ایجاد نمایید. لینک سازی و گرفتن بک لینک از سایت های معتبر موثرترین راه در فراهم نمودن بک لینک با کیفیت باشد. این پروسه می بایست به صورت یکنواخت و طبیعی ایجاد شود. در ادامه دسته بندی از انواع لینک سازی ها برای انجام استراتژی بک لینک درج شده است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماع بستری برای اعتبار بخشیدن به محتوا و طراحی سایت شما می باشد. نتشار مطالب طراحی وب سایت در گوگل پلاس، لینکداین، فیس بوک و غیره می تواند کمکی در جهت سئو سایت و اعتبار بخشیدن به طراحی وب سایت شما باشد. درج لینک در محتوا می تواند از سویی موجب تقویت برندینگ شما شود و همچنین در سئو و بهینه سازی سایت موثر باشد

خرید بک لینک

خرید بک لینک و لینک در سایت های معتبری که رنکینگ و اعتباری بالاتر از طراحی سایت شما دارند می تواند در اعتبار بخشیدن به طراحی سایت شما سودمند باشد. البته خرید بک لینک نباید بصورت یکباره و در حجم زیاد انجام شود. همواره روال لینک دهی و خرید بک لینک می بایست آهسته و پیوسته باشد.

انتشار خبر

انتشار خبر در سایت های معتبر و با کیفیت عامل بسیار اثرگذار در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما خواهد بود.

انتشار مطلب در فروم

فروم ها به عنوان بستری در گردهم آوری کاربران فراوان می باشد. انتشار مطالب در فروم ها و درج امضا و لینک نمودن به صفحه طراحی سایت از یک سو موجب شناساندن خدمات طراحی وب سایت شما به کاربران می شود و از سوی دیگر با درج لینک در جهت تقویت سئو سایت بهینه سازی سایت می باشد.

سایت های دایرکتوری

سایت های دایرکتوری که لیستی از وب سایت ها در زمینه های مختلف را جمع آوری می نمایند محل مناسبی برای درج لینک و بک لینک می باشد.

انتشار ویدیو

انتشار ویدیو مرتبط با کسب وکار شما و نیز درج لینک در آن می تواند گامی موثر در بهینه سازی وب سایت شما باشد.