اصول طراحی سایت چیست و نکات اولیه و اصل

اصول طراحی سایت چیست. چه مواردی واصولی را می بایست در زمان طراحی سایت و یا حتی پیش از اقدام به طراحی وب سایت در نظر داشته باشیم. پس از تعیین هدف و مقصود خود از طراحی سایت در جستجو تکنیک ها و اصولی در جهت طراحی سایت حرفه ای خود می بایست گام نمود. در ادامه به شرح اصول و نکاتی که در طراحی وب سایت مورد توجه قرار می گیرد می پردازیم.

استراتژی در طراحی سایت

هدف و مقصود ا از طراحی سایت چیست. به عبارتی آیا با در ذهن داشتن مقاصد تجاری، بازرگانی، آموزشی، شرکتی و یا خصوصی در صدد فراهم نمودن طراحی وب سایت می باشیم. استراتژی کاری و کسب و کار آنلاین شما از اصول اولیه در طراحی سایت می باشد که به واسط نقش های مدیری در شرکت و سازمان ها تعریف می شود


اصول طراحی سایت

طراحی گرافیک سایت

پس از در نظر گرفتن امکانات و قابلیت هایی که در طراحی سایت شما مورد نیاز می باشد می بایست طرح گرافیکی و قالب گرافیکی را متناسب با بخش های در نظر گرفته شده طرح ریزی نمود. گرافیک سایت فاکتور بنیادی می باشد که در وهله اول مورد توجه کاربران سایت شما قرار می گیرد و در گامی پس از تعیین استراتژی از اصول اولیه در طراحی سایت می باشد.

درج امکانات در طراحی سایت

ممکن است کاربران متناسب با نیاز و حوزه کاری خود نیازمند درج امکانات ویژه در طراحی سایت خود باشند. وجود ویدیو کنفرانس، اسلایدشو متمایز، گالری محصولات، فروش آنلاین، تخفیف گروهی، خبرخوان و غیره تمامی مواردی می باشند که با در نظر گرفتن نیاز کاربر در طراحی وب سایت درج می شود.

سئو طراحی سایت

در گامی پس از اتمام طراحی سایت و یا حتی همگام با طراحی سایت به منظور تقویت بازاریابی اینترنتی در نظر گرفتن اصول سئو سایت امری بدیهی تلقی می شود. گوگل به عنوان بازاریابی قدرتمند می تواند کاربران بسیار را به طراحی سایت شما وارد نماید. بدین واسط در نظر گرفتن اصول و استانداردهای موتور جستجو در طراحی سایت مهم تلقی می شود.