ممکن است مشاهده نموده باشید که برخی طراحی سایت ها همواره به اسط بسیاری از کلمات کلیدی در صدر نتایج جستجو نمایش داده می شود و یا بعبارتی سئو سایت و بهینه سازی سایت قدرتمندی دارند. حال چه عامل و فاکتوری موجب می شود که برخی طراحی سایت ها رنکینگ بالایی را نسبت به دیگر رقبا به خود اختصاص دهند. در پاسخ می توان بیان داشت که trust rank تراس رنک که همان بیانگر اعتبار و اعتماد گوگل به طراحی سایت شماست فاکتوری ترین عامل در تقویت سئو سایت شما می باشد.

عوامل اعتماد گوگل به طراحی سایت شما

گوگل به موجب اعتبار طراحی سایت شما و trust rank تراس رنک ای که به طراحی وب سایت شما داده است شما را در رنکینگ بالاتری نسبت به دیگر رقبا قرار می دهد. حال به موجب چه فاکتورهایی می تواند اعتماد گوگل را به خود جلب نمایید و یا بعبارتی اعتبار و trust rank طراحی وب سایت خود را در سئو افزایش دهید. تراس رنک و اعتبار شما درصد بسیار بالایی را که حدود 50 درصد می باشد به خود اختصاص می دهد که خود دربردارنده فاکتورهای سئو بسیاری می باشد.

محتوای با کیفیت در اعتبار و سئو

محتوای با کیفیت و بعبارتی بهینه سازی سایت به واسط لحاظ نمودن سئو محتوا می تواند اعتبار بسیار مثبتی را به طراحی سایت شما بخشد. عدم کپی برداری از مطالب دیگر طراحی سایت ها ، تهیه محتوا در حجم و تعداد کلمات مناسب ، استفاده از تگ اچ h1 h2 h3 … استفاده از کلمات کلیدی در تیترها ، لحاظ نمودن لینک داخلی و دیگر فاکتورهای سئو دورن صفحات on-page تمامی در جهت اعتبار بخشیدن به طراحی سایت شما می باشد.

گسترش دادن کلمه کلیدی در سئو

یکی دیگر از تکنیک های سئو که تاثیرگذاری بسیاری را در رنکینگ به واسط کلمه کلیدی خاص خواهد داشت بسط دادن و گسترش دادن کلمه کلیدی منتخبی می باشد. برای مثال فرض نمایید کلمه کلیدی شما طراحی سایت می باشد. حال تهیه محتوا با تیترهایی شبیه طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری وغیره و همچنین لینک سازی و ایجاد بک لینک در این خصوص می تواند کمک بسیاری در جهت تقویت سئو کلمه کلیدی منتخبی شما یعنی طراحی سایت نماید.

بک لینک از طراحی وب سایت های معتبر

بک لینک از طراحی سایت های معتبر می تواند در جهت انتقال اعتبار و نیز افزایش rust rank تراس رنک طراحی وب سایت شما باشد. تلاش نمایید که از طراحی سایت های مرتبط با حوزه کسب وکار خود لینک و بک لینک اخذ نمایید که به نوعی اعتبار و rust rank خود را به طراحی سایت شما بخشند.

برندسازی در جهت تقویت سئو

سعی نمایید که خود را به عنوان برند به افراد بشناسانید. این امر در جهت تقویت سئو سایت و بهینه سازی سایت شما خواهد بود. شرکت در شبکه های اجتماعی و نیز انتشار مطالب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی می تواند برند و نام تجاری شما را به افراد بشناسد که علاوه بر تقویت اعتبار و اعتماد افراد به طراحی سایت شما موجب افزایش rust rank تراس شما در گوگل و مبحث سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد شد.