دانلود رایگان خبرنامه فارسی Acymailing در 65 قالب

دانلود رایگان خبرنامه فارسی Acymailing که در 65 استایل و قالب طرح ریزی شده است توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. سیستم خبرنامه فارسی Acymailing به منظور ارسال ایمیل گروهی به افراد در راستای ایمیل مارکتینگ نصب می شود. ایمیل مارکتینگ به عنوان فاکتور اساسی در بازاریابی اینترنتی به کسب وکار ها کمک کننده خواهد بود. برای دانلود رایگان خبرنامه فارسی Acymailing بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2391

دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی Adagenc

امکان دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی Adagenc به منظور درج تبلیغات و آگهی در طراحی سایت توسط نگاه مدرن تهیه شده است.کامپوننت تبلیغاتی Adagenc امکان راه اندازی کمپین تبلیغاتی و آگهی درا در طراحی سایت جوملا فراهم می آورد. امکان دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی Adagenc با کلیک بر روی لینک زیر امکان پذیر خواهد بود.

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2167

دانلود رایگان کامپونت مدیریت آگهی dj-classifieds فارسی

امکان دانلود رایگان کامپونت مدیریت آگهی dj-classifieds فارسی به منظور مدیریت آگهی توسط نگاه مدرن ارائه می شود.افزونه کامپونت مدیریت آگهی dj-classifieds فارسی بصورت نسخه فارسی شده در راستای مدیریت سایت های آگهی و درج آگهی تبلیغاتی بهر گیری می شود. دانلود رایگان کامپونت مدیریت آگهی dj-classifieds فارسی در لینک زیر امکان پذیر خواهد بود.

 

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2719

دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی جوملا DJ-Classifieds 3.3.2

دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی جوملا DJ-Classifieds 3.3.2 به منظور مدیریت تبلیغات در طراحی سایت آگهی می باشد که توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. کامپوننت تبلیغاتی جوملا DJ-Classifieds 3.3.2 درج آگهی و تبلیغات را در طراحی وب سایت تبلیغاتی شما را با سهولت همراه می نماید که در نسخه فارسی شده فراهم آمده است. به منظور دانلود رایگان کامپوننت تبلیغاتی جوملا DJ-Classifieds 3.3.2 بر روی لینک کلیک نمایید.

 


ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 2230

نظرات اخیر

  • مهمان - زهره

    واقعا ممنون خیلی عالی بوود
نمایش سایر نظرات