دانلود رايگان هیکامارکت Hikamarket فارسی

دانلود رايگان هیکامارکت Hikamarket فارسی كه با نام ماركت ساز كاسپين و غيره شناخته شده است توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. هیکامارکت Hikamarket فارسی كامپوننت ايجاد ماركت و فروشگاه را در طراحي سايت فراهم مي آورد. به منظر دانلود هیکامارکت Hikamarket فارسی بر روي لينك زير كليك نماييد.

 هیکامارکت Hikamarket فارسی در جوملا

کامپوننت اعطای فروشگاه و نمایندگی به کاربران سایت

 

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1717

دانلود کامپوننت فروش شارژ و پین کد جوملا

دانلود رایگان کامپوننت فروش شارژ و پین کد جوملا به منظور فروش کارت شارژ در طراحی سایت جوملا توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. به واسط کامپوننت فروش شارژ و پین کد جوملا قادر به فروش اکانت با چندین رمز و کارت شارژ در طراحی وب سایت خود خواهید بود.

دانلود کامپوننت فروش شارژ و پین کد جوملا

 

 

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1290

دانلود رایگان فروشگاه ساز هیکاشاپhikashop

دانلود رایگان کامپوننت فروشگاه ساز هیکا شاپ hikashopبرای جوملا توسط نگاه مدرن فراهم شده است. hikashop هیکا شاپ به عنوان قوی ترین افزونه فروشگاه ساز در فراهم نمودن طراحی سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی بسیار موثر عمل نموده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1278

جومشاپینگ دارای قسمت ثبت نام و کاربران می باشد.که کاربران هنگام خرید باید ثبتنام نماییند و آدرس محل تحویل کالای خود را قید بفرمایند و پس از ثبت نام می تواند خرید را انجام دهد.اما مشکل اینجاست که بخش ثبت نام جوملا کاملا مجزا از جومشاپینگ است.

انتقال ثبت نام از جوملا به جومشاپینگ چگونه است؟

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 993

دانلود رایگان فروشگاه مقالات جوملا

دانلود رایگان فروشگاه مقالات برای جوملا توسط نگاه مدرن فراهم شده است. در این سیستم فروشگاهی، مقالات را با تعیین قیمت قادر خواهید بود به فروش برسانید. این سیستم فروشگاه مقالات در زبان فارسی می باشد و به منظور فروش اینترنتی مقالات و ایجاد فروشگاه اینترنتی بدین منظور بسیار مناسب می باشد. به منظور دانلود رایگان فروشگاه مقالات بر روی لینک دانلود کلیک نمایید.

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 991

دانلود رایگان اسلایدشو محصولات ویرچومارتدانلود اسلایدشو محصولات ویرچومارت در طراحی سایت جوملا

دانلود رایگان اسلایدشو محصولات ویرچومارت به منظور نمایش حرفه ای از محصولات ویرچومات با قابلیت درج عکس و قیمت در فرمت قیمت قبلی محصول و قیمت جدید محصول در اسلایدشو محصولات ویرچومارت در طراحی سایت توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. نسخه فارسی اسلایدشو محصولات ویرچومارت به همراه امکان شمارشگر معکوس به منظور تخفیف محصول در بستر طراحی وب سایت فراهم آمده است. برای دانلود رایگان اسلایدشو محصولات ویرچومارت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1424

دانلود رایگان فروشگاه کارت شارژ همراه با 32 درگاه بانکی

دانلود رایگان فروشگاه کارت شارژ همراه با 32 درگاه بانکی توسط نگاه مدرن ارائه می شود. سیستم فروشگاه کارت شارژ امكان خريد كارت شارژ برای مثال برای خرید اکانت برای دانلود فیلم، موزیک،فایل در بستر طراحی سایت را فراهم می آورد. کاربران می توانند این افزونه را بدون بهره گیری از جوملا و یا در کنار جوملا استفاده نمایند. در افزونه فروشگاه کارت شارژ 32 پلاگین برای اتصال به درگاه های بانکی مختلف وجود دارد وامنیت لازمه را برای پرداخت اینترنتی فراهم می آورد.

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1037

دانلود رایگان فروشگاه ساز جومشاپینگ

امکان دانلود رایگان افزونه فروشگاه ساز جومشاپینگ توسط نگاه مدرن برای کاربران جوملا فراهم آمده است. طراحی سایت فروشگاهی به واسط بهره گیری از افزونه فروشگاه ساز امکان پذیر خواهد بود بدین منظور افزونه فروشگاه ساز جوم شاپینگ با قابلیت های ویژه ای که دارد طراحی سایت شما را به مانند یک فروشگاه واقی در فضای مجازی طرح ریزی می نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1192

ماژول کاربردی پیگیری محصولات فروشگاه جومشاپینگ . توسط این ماژول تمامی کسانی که شما خرید کردند می توانند با وارد کردن کد فاکتورشان از وضعیت سفارش خود باخبر شوند. این ماژول کاربردی به درخواست یکی از کاربران منتشر شده.و بسیار کاربردی می باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1043

نسخه جدید و بروز ویرچومارت برای جوملا 2.5 و 3 در نگاه مدرن این پک نسخه فارسی و بهینه ویرچومارت 2.5 و 3 وجود دارد همراه با تمامی پلاگین های غیر تجاری . آخرین نسخه ویرچومارت را بصورت فارسی و بهینه شده برای فارسی برای بازدید کنندگان سایت قرار داده ایم که میتوانند روی جوملا3 نصب و از امکانات بی شمار آن استفاده نمایند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2945

کامپوننت حرفه ای کاتالوگ ساز مدیر محتوای جوملای عنکبوتی با نام spider catalog یکی از برترین کامپوننت های ساخت کاتالوگ است . از این کامپوننت می توانید در جهت نمایش محصولات خود و ساخت کاتالوگ و معرفی محصولات استفاده کنید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 997

دانلود رایگان ماژول شمارشگر معکوس محصولات ویرچومارت

امکان دانلود رایگان ماژول شمارشگر معکوس محصولات ویرچومارت به منظور استفاده در طراحی سایت فروشگاهی توسط نگاه مدرن فراهم آمده است.ماژول شمارشگر معکوس محصولات ویرچومارت امکان شمارش معکوس حراجی را در سایت فروشگاهی فراهم می آورد. برای دانلود رایگان ماژول شمارشگر معکوس محصولات ویرچومارت بر روی لینک زیر لکیک نمایید.

دانلود ماژول شمارشگر معکوس محصولات ویرچومارت در طراحی سایت فروشگاهی

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1111