کامپوننت داکمن  docman 2.1.1 یکی از حرفه ای ترین کامپوننت های دنلود سنتر  جوملاست و یکی از پیشتازان کامپوننت های مدیریت دانلود  امروز  این کامپوننت که رغیب سرسخت جی دانلود نیز می باشد

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1826

دانلود رايگان پلاگين اختصاص يك مطلب به چند مجموعه

دانلود رايگان پلاگين اختصاص يك مطلب به چند مجموعه در جوملا در طراحي سايت توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. امكان نسبت دادن يك مطلب به چندين مجموعه قابليت بسيار مورد توجه براي كاربران طراحي سايت خواهد بود.

پلاگین اختصاص یک مطلب به چند مجموعه در جوملا

پلاگین اختصاص یک مطلب به چند مجموعه

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1528

اسکریپت خبرخوان  MyRss Pro  به کاربران اجازه میدهد در راستای طراحی سایت که مطالب یک وب گاه دیگر را در سایت خود نمایش دهید! فرض کنید شما مدیر یک  سایت خبری میباشید و اکثر خبرهای سایت خود را از دیگر  سایت های خبری منبع بدست می آورید، حال اسکریپت خبرخوان به کمک شما آمده و فقط کافیست یک بار لینک rss سایت منبع را به اسکریپت بدهید تا به محض بروز شدن سایت منبع اسکریپت به طور اتوماتیک خبر جدید را از سایت منبع خوانده و خود را بروز کند.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 2729

نظرات اخیر

  • مهمان - توحد خان

    با سلام خدمت شما لینک دانلود غیر فعال است ممنون میشم اگه اصلاح فرمائید
نمایش سایر نظرات

دانلود رایگان افزونه شمارشگر معکوس در جوملا

امکان دانلود رایگان ازونه شمارشگر معکوس برای جوملا توسط نگاه مدرن در طراحی سایت فراهم آمده است. افزونه شمارگشر معکوس با درج قابلیت برای شمارشگری اعداد در جهت معکوس نیاز کاربران را بدین منظور رفع می نماید.

افزونه شمارشگر معکوس در جوملا

 

 

 

تایمر شمارشگر معکوس حرفه ای

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1880


دانلود رايگان پلاگين كامپوننت در ماژول و مطلب جوملا

امكان دانلود رايگان پلاگين كامپوننت در ماژول و مطلب براي جوملا در طراحي سايت توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. پلاگين كامپوننت در ماژول و مطلب جوملا اين امكان را در طراحي سايت فراهم مي آورد كه چندين صفحه از كامپوننت را در يك صفحه فراخواني نمايد و چندين كامپوننت را درون يك مطلب فراخواني نمايد. لينك دانلود رايگان پلاگين كامپوننت در ماژول و مطلب جوملا در ادامه وجود دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2811

دانلود رایگان ماژول نمایش اخبار متحرک برای جوملا 3

دانلود رایگان ماژول نمایش اخبار متحرک برای جوملا 3 به منظور نمایش متحرکی از اخبار طراحی سایت توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. به واسط ماژول نمایش اخبار متحرک برای جوملا 3 می توانید نمایش اخبار سایت را در حالتی متحرک و دارای حرکت داشته باشید که موجب افزودن به زیبایی طراحی سایت می شود. به منظور دانلود رایگان ماژول نمایش اخبار متحرک برای جوملا 3 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ماژول نمایش اخبار متحرک برای جوملا   3

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2534

دانلود رایگان کامپوننت ویدئو کنفرانس live conferance

امکان دانلود رایگان کامپوننت ویدئو کنفرانس live conferance به منظور اجرا در طراحی سایت با جوملا توسط نگاه مدرن فراهم آمده است. کامپوننت ویدئو کنفرانس live conferance در راستای ایجاد سرویس ویدیو کنفرانس و فراهم نمودن محیطی ارتباطی و تعاملی طرح ریزی شده است. برای دانلودرایگان کامپوننت ویدئو کنفرانس live conferance بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کامپوننت ویدئو کنفرانس live conferance در طراحی سایت با جوملا

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3342

 

دانلود رايگان افزونه نمايش حرفه اي اعضاي سايت

امكان دانلود رايگان افزونه نمايش حرفه اي اعضاي سايت براي جوملا در طراحي سايت توسط نگاه مدرن فراهم آمده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2299