باورهای اشتباه سئو از دید کاربران چیست

باورهای اشتباه سئو به چه معناست! سئو سایت با هدف نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل پیاده سازی می شود و در راستای بازاریابی اینترنتی کسب وکارها می باشد. باورها و تصورات اشتباهی که در خصوص سئو وجود دارد همواره از میان افراد شنیده می شود. گوگل عملکرد واقعی الگوریتم های خود را بیان نمی نماید و از این رو تصورات و باورهای اشتباه در خصوص سئو سایت و مبحث بهینه سازی سایت شنیده می شود.

 

هر محتوایی برای سئو سایت خوب است!

این باور اشتباه وجود دارد که تصور می شود چون تعداد محتوا و مطالب یک طراحی سایت کم تر است پس سئو سایت ضعیف تر و در نتیجه رنکینگ پایین تری را باید داشته باشد و بالعکس طراحی وب سایت دیگر محتوای بیشتری دارد پس می بایست در بهینه سازی سایت قدرتمند تر باشد. اما حقیقت امر این است که هر محتوایی از نظر سئو سایت کمک کننده نخواهد بود. تنظیم نمودن محتوا مطابق اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می تواند فاکتوری ترین اصل سئو on-page باشد. پس تعداد محتوای خود را فاکتور قرار ندهید و تلاش برای فراهم نمودن محتوا و مطالب با کیفیت و مطابق تر با اصول سئو سایت قرار دهید.

دیگر بر ای سئو سایت دیر شده است!

تصور اشتباه دیگر که در خصوص سئو سایت و بهینه سازی سایت وجود دارد این می باشد که اگر پروسه سئو را در طراحی سایت خود پیاده سازی ننموده اید حال دیگر برای تطبیق نمودن طراحی وب سایت با اصول سئو سایت غیر ممکن خواهد بود. اما میبایست بیان نمود که برای اجرای استراتژی سئو سایت هیچ وقت دیر نیست.

هر نوع لینک بیلدینک و بک لینک در سئو مفید است!

هر نوع لینک بیلدینگ و لینک سازی در دیگر طراحی سایت ها که به عنوان بک لینک شناخته می شود مفید و سودمند در پروسه سئو سایت نخواهد بود. بلکه ایجاد هزاران بک لینک بی کیفیت و خالی از اعتبار می تواند منجر به افت رنکینگ شما و یا حتی پنالتی شدن شما باشد. پس بک لینک های بی کیفیت در حجم زیاد را استراتژی خود در لینک بیلدینگ قرار ندهید.

تهیه محتوای کپی از دیگر طراحی سایت ها!

این تصور که محتوای خود را از دیگر طراحی سایت ها کپی برداری نمایید یا اینکه کلمات آن را تغییر دهید و در طراحی وب سایت خود انتشار دهید منجر به صرف زمان کمتر خواهد بود و نتیجه مطلوب را خواهد گذاشت کاملا در سئو سایت و وبهینه سازی سایت اشتباه می باشد. محتوای کپی اعتبار منفی به طراحی سایت شما خواهد داد.

انتخاب لیستی از کلمات کلیدی خوب نیست!

تصور اشتباه دیگر این است که فکر می شود فراهم نمودن لیستی از کلمات کلیدی و تهیه محتوا درخور آن پروسه ای زمان بر خواهد بود که هیچ فایده ای در سئو سایت و بهینه سازی سایت ندارد. حقیقت امر این است که یکی از اصول سئو سایت ایجاد محتوا در خور کلمات کلیدی طراحی سایت و نیز استفاده از آنها در محتوای طراحی وب سایت خواهد بود.