ایجاد بک لینک های با کیفیت و معتبر می تواند شاخص ترین روش در یافتن رنکینگ بالای طراحی سایت شما و نیز بهبود وضعیت سئو سایت باشد. مطالب بسیاری در خصوص اهمیت بک لینک ها درج می شود اما چگونه می توان بک لینک های با کیفیت را شناسایی نمود و موثرترین روش لینک گذاری و ایجاد بک لینک را برای طراحی وب سایت خود پیش گرفت.

اهمیت بک لینک در سئو

رعایت اصول سئو on-page و تهیه محتوای با کیفیت به تنهایی کافی نمی باشد و تحت این شرایط طراحی سایت شما نمی تواند رنکینگ مناسبی را بدست آورد زیرا که اعتبار کافی را در میان موتورهای جستجو برای نمایش در صفحات نخست ندارد. بک لینک ها و لینک دهی خارجی موجب اعتبار بخشیدن به طراحی وب سایت شما می باشد و از این رو در اعمال پروسه سئو سایت بدون بک لینک و لینک سازی خارجی امکان پذیر نخواهد بود. اعتبار دامین نیز از اهمیت بسیاری در سئو سایت و بهینه سازی سایت برخوردار می باشد که بسته به عمر طراحی وب سایت و نیز اعتباری که کسب نموده است به واسط انتشار محتوا و لینک ها، عددی به آن تخصیص داده می شود. برای چک نمودن اعتبار طراحی سایت خود می توانید از آدرس https://moz.com/researchtools/ose استفده نمایید تا وضعیت سئو سایت خود ، تعداد لینک گذاری ها و غیره را بدست آورید.

بک لینک با کیفیت در سئو سایت

با توجه به اهمیت سئو سایت و بهینه سازی سایت حال چگونه می توان بک لینک های با کیفیت را ایجاد نمود و به نوعی به فرم طبیعی لینک سازی نمود. ایجاد بک لینک های با ارزش و با کیفیت بدین معنا نیست که از بک لینک های با کیفیت پایین صرف نظر نماییم. بلکه می بایست از همه نوع بک لینک گذاری های ممکن و در ارزش و کیفیت متفاوت بهره جست. شاید درج لینک میان محتوا طبیعی ترین فرم درج لینک باشد که در فرمت انتشار خبر فراهم شود.