بهترین انتخاب برای دکوراسیون داخلی سقف کشسان، دیوار سه بعدی، کفپوش سه بعدی، سنگ مصنوعی، میز رزینی، کفپوش اپوکسی، کفپوش اکریلیک آموزشگاه دکوراسیون داخلی آموزش کفپوش سه بعدی، آموزش سقف کشسان، آموزش میز رزینی، آموزش سنگ مصنوعی، آموزش جواهرات رزینی تولید متریال برای دکوراسیون تامین متریال در بخش فروشگاه پس از دوره های دکوراسیون داخلی نگاه مدرن

سنگ مصنوعی دکوراتیو

 

سنگ مصنوعی دکوراتیو چیست؟

قالب لاستیکی

سنگ مصنوعی دکوراتیو نگاه مدرن

اصول اولیه سنگهای مصنوعی  ملات یا موادی هستند که در قالب ریخته می شود تا محصولی بوجود آید. البته فرمول های زیادی در صنعت وجود دارد که هرکدام متمایز عمل می کند.

انواع سنگهای مصنوعی عبارتند از : سنگ مصنوعی سگمنت پلاس، سنگ مصنوعی نما، سنگ مصنوعی دکوراتیو و سنگهای نورگذر مصنوعی.

تکنولژی تولید سنگ مصنوعی دکوراتیو: معمولا با متریالی سنگ مصنوعی دکوراتیو تولید می شود که هزینه ها را بشدت پایین بکشد این موضوع باعث شده فرمولی بسازیم با حداقل متریال حتی در یک فضای کوچک استارت آپ پول سازی را شروع کنیم. اما باید تولید سنگ مصنوعی دکوراتیو به کیفیت صدمه نزند، اجرا با دقت فرمول تولید سنگ مصنوعی سبب خواهد شد در کمترین زمان با بازاریابی درست بنگاه تولیدی کارآمدی بسازید.

 

مزیت سنگ مصنوعی

1- قابل شستشو و نانو.

2- تنوع در طرح و قابلیت پتینه کاری را دارد.

3- اجرای آسان بدونه تخریب و کنده کاری.

4- سبک و ایمن .

5- قیمت تمام شده پایین نسبت به سنگ طبیعی.

کاربرد سنگ مصنوعی

همانطور که قبلا توضیح داده شد طراحان داخلی برای اینکه فضاهای بهتری دیزاین کنند نیاز به متریالی که بصورت پازل کنار هم قرار گیرد و نمایش زیبایی در آخر داشته باشد این نیاز باعث شد بفکر تولید محصولی افتند که در قالب طراحی شده تولید شود.

 • فضای داخلی
 • فضای خارجی
 • لوازم آشپزخانه ( گلدان بتنی - میز سرو بتنی - جا عودی ...)

چرا باید ما را بعنوان مجری دکوراسیون انتخاب کنید؟

یکی از مهمترین هزینه ها زندگی، باسازی ساختمان است. شما همیشه بدنبال متریالی می گردید که مدرن و باکیفیت باشد که گاها با قیمتهای بالای رو برو می شوید. ما با مشاوره درست و استفاده از صنایع تولیدی خودمان در بحث قیمت و کیفیت می توانیم برای شما خانه ای با دکوراسیون مدرن و کلاسیک طراحی و اجرا نماییم.

 1. قیمت تمام شده باسازی و دکوراسیون

  زمانی که تیم اجرای شما همان تولید کننده متریال باشد. شما دغدغه گران خرید کردن ندارید و حاض اهمیت است که دیگر بهانه ای از قبال کیفیت هم قابل قبول نیست. پس با این روند زمان و هزینه شما در برنامه ریزی تعمیرات ساختمانی در جای درست خرج می شود.

   

 2. رضایتمندی مشتری

  هدف نگاه مدرن ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کفپوش، سقف کشسان، دیوار، اپوکسی و …، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.

 3. میزان تخریب و استفاده متریال

  بر اساس دانش فنی که ما به آن دستری داریم تمام محصولات ما کمترین میزان تخریب را در دکوراسیون داخلی دارند. با طرح و تزفندهای روز و با سیستم گرین هاس صرفه جویی در متریال و کمترین میزان تخریب را دربین همکاران داریم.

 4. نمایش محصولات و نمونه کارهای ویژه

  در قسمت نمونه کارها،  به آسانی می توانید با استفاده از امکانات باسازی و یا دکوراسیون داخلی، نمونه کارهای را در معرض دید مشتریان قرار داده ایم. با یک دید اجمالی هم می توانید کیفیت و سطح طراحی و اجرا را بدرستی درک نمایید.

 5. پنل پشتیبانی قدرمند

  بعد از هر اجرا کارفرمایان می توانند در باشگاه مشتریان واقع در اپلیکیشن کلینیک ساختمانی نگاه مدرن ثبتنام نماییند تا از گرانتی و نحوه نگهداری محصول مورد نظر اطلاعت مفید کسب نماییند.

آخرین خبرها

Call Now Buttonتماس با ما