سئو سایت حرفه ای به واسط پیاده سازی تکینک های سئو و بهینه سازی سایت در راستای ارتقا رنکینگ سایت می باشد. سئو سایت حرفه ای می تواند آیتم هایی همچون فراهم نمودن سئو محتوا ی حرفه ای، بهینه سازی آدرس صفحات طراحی سایت، بهینه سازی متاتگ ها، بهینه سازی تصاویر سایت ، بهینه سازی سرعت سایت و دیگر المان ها همراه باشد. در ادامه به بیان موارد مورد پیاده سازی در سئو سایت حرفه ای خواهیم پرداخت.

بهینه سازی on-page در سئو حرفه ای

سئو حرفه ای در گام نخست می بایست نکات درون صفحه طراحی وب سایت و سئو on-page را شامل شود. در گام نخست از پروسه سئو می بایتس کلمات کلیدی انتخاب شده باشد زیرا که تمامی ساختار طرای سایت در این راستا تنظیم خواهد گردید.تنظیم نمودن فایل robots.txt ، sitemap.xml و.htaccess در گامی بعد صورت می پذیرد که هر یک دربردارنده تکنیک های خاص می باشد . بهینه سازی آدرس صفحات url که متناسب با کلمات کلیدی سایت می بایست و ایجاد منو و صفحاتی در این راستا و تولید محتوایی در این خصوص از گام های ابتدایی در راستای بهینه سازی سایت می باشد. تولید محتوا در خصوص کلمه کلیدی طراحی وب سایت، و تهینه نمودن لیستی از عناوین که می بایست در تولید محتوا مبذول گردد در گام بعدی صورت می گیرد. سئو سایت جوملا و سئو سایت وردپرس هر یک دربردارنده گام های متناسب خواهد بود که در سئو وب سایت حرفه ای در نظر گرفته خواهد شد. در نظر گرفتن سرعت سایت نیز در حیطه عملکرد بهینه سازی سایت قرار می گیرد.

سئوoff-page

سئو off-page مجموعه تکنیک هایی است که در بیرون صفحات طراحی وب سایت انجام می پذیرد. این تکنیک های سئو می تواند پروسه لینک بیلدینگ در سئو باشد که موجب اعتبار بخشیدن به طراحی سایت خواهد شد. با ایجاد لینک سازی در دیگر طراحی وب سایت ها مانند فروم ها ، شبکه های اجتماعی ، درج نظرات وکامنت ها، ثبت در دایرکتوری ها و دیگر اقدامات موجب اعتبار بخشی به طراحی سایت شوید که سئو سایت حرفه ای را منجر خواهد شود.