سئو سایت در گوگل و دیگر موتورهای جستجو مانند یاهو در مفهوم نمایش طراحی سایت شما در رنکینگ بالا در صفحه نتایج جستجو می باشد. صاحبان طراحی وب سایت همواره به دنبال راه هایی برای بهبود وضعیت بهینه سازی سایت خود می باشند. در این راستا انجام اقداماتی در جهت سئو سایت در گوگل می تواند در تقویت بازاریابی اینترنتی شما موثر عمل نماید. در ادامه به بیان روش ها و تکنیک های سئو وب سایت که منجر به نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل می شود خواهیم پرداخت.

اهمیت سئو محتوا در گوگل

گوگل همواره به دنبال نمایش بهترین طراحی سایت به کاربران خود می باشد تا در نتایج دلخواه کاربران کمک لازمه را نماید. بدین واسط صاحبان طراحی سایت با تنظمیم نمودن محتوا و درنظر داشتن اصول سئو محتوا می توانند کمکی در جهت بهبود وضعیت سئو خود نماید. استفاده از کلمات کلیدی که کاربر به واسط درج آن در موتور جستجو به صفحه طراحی وب سایت شما هدایت می شوند، تهیه نمودن تیترهای داخلی متناسب با نکات کلمات کلیدی، لینک دهی قدرتمند میان کلمات تمامی موارد سئو محتوا می باشد که بسیار در رنکینگ طراحی وب سایت شما در نتایج گوگل اثرگذار می باشد. گوگل محتوا را به عنوان قلب سئو و مهم ترین فاکتور در الگوریتم های خود بیان نموده است بدین واسط می بایست همت خود را در تهیه لیستی از محتوا با عناوین مورد جستجو کاربران در حیطه کسب وکار خود نمایید.

تاثیر لینک بیلدینگ در سئو گوگل

لینک بیلدینگ در مفهوم لینک های درج شده در دیگر طراحی وب سایت ها می باشد که اعتبار را به طراحی سایت شماخواهد بخشید. گوگل با ایندکس نمودن لینک های درج شده از شما در دیگر طراحی سایت ها اعتباری را به سایت شما خواهد بخشید. این لینک ها می تواند بصورت nofollow و dofollow باشد که هر یک ارزشمندی و قدرت خود را دارد و برای اعتبار بخشیدن به طراحی سایت شما الزامی می باشند.

موبایل فرندلی بودن در گوگل

اخیرا گوگل دربه روز رسانی خود موبایل فرندلی بودن طراحی سایت را به منظور رضایتمندی کاربران موبایل خود قرار داده است. از آن رو که در حال کنون حدود نیمی از جستجو در گوگل از طریق موبایل بوده است، گوگل در این راستا موبایل فرندلی بودن را فاکتوری در سئو سایت و بهینه سازی سایت قرار داده است و در نظر گرفتن این آیتم کمکی در جهت سئو سایت در گوگل خواهد بود.