سئو مقدماتی برای افراد مبتدی که درصدد می باشند اصول سئو سایت را در فرمتی کلی در طراحی سایت خود اجرا نمایند معنا می یابد و با پیاده سازی نکات سئو سایت و بهینه سازی سایت می توانند در جهت بهبود رنکینگ طراحی وب سایت خود گام بردارند. در این راستا مواردی که در حیطه سئوon-page قرار می گیرد و همچنین لینک گذاری خارجی می تواند اثرگذاری بسیار خود را داشته باشد.

سئو مقدماتی در طراحی سایت چیست

نکات سئو محتوا

سئو محتوا می تواند مواردی همچون لحاظ نمودن کلمات کلیدی در طراحی سایت ، بهره گیری از تگ های H1 H2 H3 و ... ، استفاده از کلمات کلیدی در تیترها باشد ، درج لینک داخلی در محتوا و غیره باشد که به عنوان اصول سئو محتوا شناخته می شود و اثرگذاری شایانی در پروسه بهینه سازی سایت خواهد داشت.

فایل Sitemap در سئو سایت

فایل Sitemap موجب می شود که صفحات طراحی سایت شما با سرعت بیشتری ایندکس شود و به نوعی دسترسی موتورهای جستجو و گوگل به صفحات طراحی وب سایت شما بیشتر شود و با سرعت بیشتری در نتایج جستجو به نمایش گذاشته شود.

آدرس urlصفحات طراحی وب سایت

آدرس url صفحات طراحی سایت خود را متناسب با موضوع صفحه و همچنین مرتبط با کلمات کلیدی طراحی وب سایت خود انتخاب نمایید که خود در جهت رنکینگ صفحات طراحی سایت کمک کننده خواهد بود و اثر مثبتی در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد داشت.

لینک دهی خارجی

لینک دهی خارجی و به نوعی بک لینک در نقش اعتباردهی به طراحی سایت شما می باشد و موجب خواهد شد که طراحی سایت شما در رنکینگ بالاتری به نمایش گذاشته شود. سعی نمایید از طراحی سایت های که در زمینه کاری مرتبط با شما در حال فعالیت می باشند لینک خریداری نمایید و به موجب آن در سئو سایت و بهینه سازی خود ارتقای چشم گیری کسب نمایید.