سئو on-page که با لحاظ نمودن اصول درونی سئو که می بایست در صفحات طراحی سایت درنظر گرفته شود عنوان می شود مواردی همچون تگ ها، کلمات کلیدی، سئو محتوا، آدرس url صفحات طراحی وب سایت ، سئو قالب طراحی سایت و دیگر المان ها می باشد. پیاده سازی اصول بهینه سازی وب سایت در صفحات طراحی وب سایت در کنار المان های off-page می تواند قدرت را به سئو سایت شما اهدا نماید و در واقع المان های سئو on-page و off-page مکمل یکدیگر می باشند. در ادامه به بیان مواردی که می بایست در سئو on-page رعایت نمود خواهیم پرداخت.

محتوای با کیفیت در سئو

تقویت سئو off-page به صورت لینک گذاری و ایجاد بک لینک تا زمانی که با لحاظ نمود اصول سئو on-page همراه نباشد اثرگذاری کافی را نخواهد داشت. تهیه محتوای با کیفیت که با درج کلمات کلیدی همراه باشد و همچنین در حجم کلمات مناسبی صورت پذیرد ( بین 300 کلمه تا 2000 کلمه) می تواند در رنکینگ کلمه کلیدی و بعبارتی بهینه سازی سایت بسیار موثر باشد.محتوای با کیفیت زمانی معنا می یابد که هم مطلوب موتورهای جستجو باشد که همان بهینه سازی سایت است و هم مطلوب کاربر باشد که واژه HEO را معنا می دهد.

 

قالب سئو فرندلی

قالب سئو فرندلی در معنای بهینه سازی برنامه نویسی استفاده شده در طراحی قالب سایت می باشد. قالب سئو فرندلی با کمترین حد امکان در استفاده از فایل های جاوا و CSS معنا می یابد و همچنین بهینه سازی تصاویر موجود در صفحه طراحی سایت را نیز لحاظ می نماید.

لیست کلمات کلیدی در سئو

تنها یک کلمه کلیدی را لحاظ ننمایید بلکه کلمه کلیدی خود را گسترش دهید و محتوا و همچنین لینک سازی خارجی مرتبط را ایجاد نمایید. در نظر گرفتن طیف کلمات کلیدی مرتبط موجب تقویت سئو on-pageسایت شما و رنکینگ طراحی سایت شما در آن کلمه کلیدی می شود.

نکات سئو URL

نکات سئو URL می تواند درج نمودن کلمه کلیدی در URL ، انتخاب URL کوتاه تر و عدم درج کلماتی مانند و تا با و غیره که هدف و مقصودی را در بهینه سازی سایت ایجاد نمی نمایند را معنا دهد که در نظر گرفتن نکات سئو URL می تواند در جهت تقویت سئو سایت شما باشد.

لینکدهی داخلی در سئو سایت

لینک دهی داخلی منجر به افزاش دسترس پذیری به صفحات طراحی سایت شما می شود و همچنین موجب می شود ربات های گوگل تایم بیشتری را در طراحی وب سایت شما سپرانی نمایند و همچنین درج لینک داخلی به موتورهای جستجو می فهماند که به واسط کلمه کلیدی خاص صفحه ای خاص در طراحی وب سایت شما وجود دارد.