• سنگ مصنوعی
  سنگ مصنوعی دکوراتیو
  تولید و اجرای سنگهای مصنوعی دکوراتیو سبک و ضد آب با قابلیت رنگ آمیزی وپتینه کاری

سنگ مصنوعی دکوراتیو

سنگ مصنوعی دکوراتیو چیست؟

سنگ مصنوعی

اصول اولیه سنگهای مصنوعی  ملات یا موادی هستند که در قالب ریخته می شود تا محصولی بوجود آید. البته فرمول های زیادی در صنعت وجود دارد که هرکدام متمایز عمل می کند.

انواع سنگهای مصنوعی عبارتند از : سنگ مصنوعی سگمنت پلاس، سنگ مصنوعی نما، سنگ مصنوعی دکوراتیو و سنگهای نورگذر مصنوعی.

تکنولوژی تولید سنگ مصنوعی دکوراتیو: معمولا با متریالی سنگ مصنوعی دکوراتیو تولید می شود که هزینه ها را بشدت پایین بکشد این موضوع باعث شده فرمولی بسازیم با حداقل متریال حتی در یک فضای کوچک استارت آپ پول سازی را شروع کنیم. اما باید تولید سنگ مصنوعی دکوراتیو به کیفیت صدمه نزند، اجرا با دقت فرمول تولید سنگ مصنوعی سبب خواهد شد در کمترین زمان با بازاریابی درست بنگاه تولیدی کارآمدی بسازید.

مزیت سنگ مصنوعی

1- قابل شستشو و نانو.

2- تنوع در طرح و قابلیت پتینه کاری را دارد.

3- اجرای آسان بدون تخریب و کنده کاری.

4- سبک و ایمن .

5- قیمت تمام شده پایین نسبت به سنگ طبیعی.

کاربرد سنگ مصنوعی

همانطور که قبلا توضیح داده شد طراحان داخلی برای اینکه فضاهای بهتری دیزاین کنند نیاز به متریالی که بصورت پازل کنار هم قرار گیرد و نمایش زیبایی در آخر داشته باشد این نیاز باعث شد بفکر تولید محصولی افتند که در قالب طراحی شده تولید شود.

 • فضای داخلی
 • فضای خارجی
 • لوازم آشپزخانه ( گلدان بتنی - تخته سرو بتنی - جا عودی ...)

نمونه کار سنگ مصنوعی دکوراتیو

کارشناسان طراحی داخلی همیشه دنبال پوششی مناسب دیوارها در دیزاین داخلی یا فضاهای خارجی هستند، که این هدف باعث شد است امروزه سنگ مصنوعی دکوراتیو جایگاه خودرا دربین طراحان پیدا کند. طرحهایی منحصر به فرد باعث شده است جذابیت را به خانه های شما ارائه دهد. دراین مطلب می پردازیم به نحوه تولید اجرا و تحویل به مشتری: در واحد تولید سنگ مصنوعی دکوراتیو نگاه مدرن به صورت روزانه انواع سنگها خام یا رنگ شده تولید و در انبارهای نمایندگان در شهرهای مختلف دپو می شوند. معمولا قالبهای جدید تر بیشترین تولید را دارد اما مدلهایی از سنگ مصنوعی بخاطر سیستم سنتی یا مدرنی که دارند همیشه درحال قالبگیری و پخت هستند. پس از سفارشات مشتریان به صورت بسته بندی در محل پروژه قرار می گیرد و مجری شرکت قطعات را به درستی و با حوصله برروی دیوار نصب می کنند و در آخر کار یک لایه براق کننده یا مات کننده به سفارش مشتری که آنتی یووی هم داشه باشه کشیده می شود.این روند ساده ای از تحویل پروژه های سنگ مصنوعی است در صورت هرگونه سفارش می توانید از بخش تماس با ما و یا داخل اپلیکیشن نگاه مدرن  اقدام به سفارش نمایید.

چرا باید سنگ مصنوعی دکوراتیو را در دکوراسیون انتخاب کنید؟

نگاه مدرن با هدف کاهش هزینه های بازسازی و دکوراسیون داخلی و خارجی بر آن آمد که جایگزین مناسبی برای سنگ طبیعی مهیا کنند و با فرمول منحصربفرد توانست به سنگ مصنوعی نانو قابل شستشو برسد، تا طرحهای خاص برای خانه شما زیبایی را به منزل و محیط اداری ببخشیم.

 1. قیمت تمام شده سنگ مصنوعی دکوراتیو

   سنگ مصنوعی دکوراتیو با فرمولی ساخته می شود که هزینه های اجرا را نسبت سایز سنگهای تزیینی کمتر کرده است. این امر باعث شده که طراحان داخلی ساختمان به اجرای سنگ مصنوعی علاقمند بشوند.

   

 2. رضایتمندی مشتری

  هدف نگاه مدرن ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا سنگ نانو، سنگ مصنوعی، سنگ تراورتن، سنگ دکوراتیو و …، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.

 3. میزان تخریب و استفاده متریال

  بر اساس دانش فنی که ما به آن دستری داریم سنگ مصنوعی دکوراتیو ما کمترین میزان تخریب را در دکوراسیون داخلی دارند. با طرح و ترفندهای روز و با سیستم گرین هاس صرفه جویی در متریال و کمترین میزان تخریب را دربین همکاران داریم.

 4. پکیچ آموزشی سنگ مصنوعی

  برای علاقمندان تولید سنگ مصنوعی نگاه مدرن پکیج ویدیوی آموزش سنگ مصنوعی دکوراتیو و تولید قالب پی وی سی را تهیه کرده است. در اپلیکیشن شرکت بصورت آنلاین شما می توانید پس از خرید پکیج به راحتی دانلود نمایید.

 5. پنل پشتیبانی قدرمند

  بعد از هر اجرا کارفرمایان می توانند در باشگاه مشتریان واقع در اپلیکیشن کلینیک ساختمانی نگاه مدرن ثبتنام نمایند تا از گارانتی و نحوه نگهداری محصول مورد نظر اطلاعات مفید کسب نمایند.

آخرین خبرها

Call Now Buttonتماس با ما