WordPress وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در طراحی سایت می باشد. طراحی سایت با وردپرس اغلب بخاطر سهولت مورد توجه قرار می گیرد. به منظور طراحی وب سایت با وردپرس می توانید قالب آماده وردپرس را فراهم و برای طراحی سایت خود اقدام نمایید. WordPress وردپرس سیستم مدیریت رایگانی می باشد که توسط 24 کاربران در طراحی سایت استفاده می شود. کاربران پس از نصب وردپرس در هاست خود و بارگذاری قالب خود و یا استفاده از قالب های آماده وردپرس می توانند صفحات طراحی سایت خود را یاجاد نمایند و محتوای دلخواه خود را وارد نمایند.

قابلیت های وردپرس WordPress در طراحی سایت

وردپرس به منظور راحتی کاربران از پلاگین و افزونه های بسیاری استفاده می نماید. پلاگین های فروشگاه ساز،کش،بهینه سازی و سئو، گالری تصاویر و غیره تمامی به منظور پیاده سازی و افزودن قابلیت ها در طراحی سایت فراهم شده است. سیستم مدیریت محتوا وردپرس با ایجاد لینک سازی میان کلمات و درج بچسب برای مطالب موجب تقویت سئو سایت و بهینه سازی سایت شما می شود. افزونه ها و پلاگین های وردپرس هر امکانی را در طراحی سایت شما امکان پذیر می نماید. ورژن و نسخه های مختلف از وردپرس با قابلیت های مختلف برای نیاز کاربران در طراحی سایت و توسعه وب فراهم شده است. قالب های وردپرس علاوه بر قابلیت نمایش بر روی کامپیوترهای شخصی، بر روی موبایل و ديگر دستگاه ها نیز قابلیت نمایش را دارا می باشد.

سیستم مدیریت وردپرس و نقش آن در طراحی سایت

سستم مدیریت محتوا در وردپرس این امکان را فراهم می نماید که برای کاربران متعدد حساب کاربری اضافه نماییم و سطح دسترسی های مختلف را برای آنها تعیین نماییم. امنیت در وردپرس با در نظر گرفتن اصول ضروری پیاده سازی شده است اگرچه به منظور فراهم نمودن امنیت قوی تر می توانید اقدامات خاصی را انجام دهید.