تبلیغاتی که در طراحی سایت ها صورت می پذیرد اغلب مورد توجه قرار ی گیرد. طراحی سایت تبلیغاتی با هدف کسب منبع درآمد برای صاحبان طراحی وب سایت، و نیز بستری برای شناساندن برند و نام تجاری شرکت ها می باشد. محتوای تبلیغاتی در طراحی سایت می تواند در فرمت تکس، عکس، فایل ویدیو، صوتی و یا مالتی مدیا و فلش باشد. بنرهای تبلیغاتی در طراحی وب سایت ها اغلب به چشم کاربران آشنا می باشد. طراحی سایت تبلیغاتی از پربازدیدترین وب سایت ها در بستر اینترنت می باشند.

امکانات در طراحی سایت تبلیغاتی

کاربران در بستر طراحی سایت تبلیغاتی می توانند با توجه به دسته بندی ومجموعه بندی که در بستر طراحی وب سایت صورت گرفته است تبلیغات خود را درج نمایند. تبلیغات و آگهی با درج اطلاعات شرکت ها و یا اماده نمودن فایل تبلیغاتی در فرمت گیف، فلش و غیره همراه می شود. در طراحی سایت تبلیغاتی فراهم نمودن بستر پرداخت اینترنتی به منظور انجام تبادلات مالی لازمه برای درج تبلیغات ملزوم می باشد.

مزایای تبلیغات در طراحی سایت تبلیغاتی

شناساندن برند و نام تجاری همواره برای شرکت ها دغدغه خاص می باشد زیرا که سودآوری را به دنبال خواهد داشت. طراحی سایت تبلیغاتی بستر مناسبی برای تبلیغات و شناساندن نام شرکت به افراد می باشد. تعیین کلید واژه در پروسه تبلیغات و آگهی موجب می شود که کاربران به واسط درج آن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به صفحه طراحی سایت شما هدایت شوند. فلذا در نظر گرفتن اصول سئو سایت و به عبارتی بهینه سازی سایت در طراحی سایت تبلیغاتی حائز اهمیت می باشد. گرافیک و قالب تبلیغات در جلب نظر کاربران تاثیرگذار خواهد بود. تبلیغات درج شده اغلب در محدوده زمانی مشخص و با درج اولویت هایی همراه خواهد بود که تمامی این سرویس ها و خدمات در بستر طراحی وب سایت تبلیغاتی با صرف تعرفه هزینه متفاوت همراه خواهد بود.