اصول سئو و اهميت رعايت تكنيك هاي آن در طراحي سايت براي كسب وكارها غير قابل انكار مي باشد. طراحي وب سايت و سئو تكنيك ها و نكات بسياري را شامل مي شود.تكنيك هاي سئو سايت به صورت درون صفحات طراحي سايت و خارج از سايت مي باشند.رعايت اصول سئو به منظور بازاريابي قدرتمند طراحي وب سايت لازم مي باشد.

متاتگ هاي سئو در طراحي سايت

درج متاتگ ها درون صفحات سايت اولين گام پياده سازي سئو در طراحي سايت مي باشد. متاتگ هاي عنوان و توضيحات در سئو سايت بسيار حائز اهميت مي باشد. عنوان صفحه و توضيحات درج شده در آن موجب شناساندن صفحه طراحي سايت شما به موتورهاي جستجو مي شود. فلذا عنوان و توضيحات صفحه طراحي وب سايت خود را متناسب با محتواي درج شده در صفحه سايت و نيز هدف شما از ايجاد صفحه وب سايت انتخاب نماييد.

 

محتوا و اهميت آن در سئو سايت

محتوا به عنوان پادشاه و مركزي ترين گام در سئو سايت مي باشد. تحت اين اصل تهيه نمودن محتواي جديد و سودمند و بدون كپي برداري از محتواي سايرين محوريت خاص در طراحي وب سايت مي يابد. حجم و طول محتوا و عمر صفحه طراحي سايت شما نكات تاثيرگذار در سئو سايت و رنكينگ آن صفحه از طراحي سايت شما خواهد بود.

لينك گذاري در اصول سئو سايت

لينك گذاري داخلي وخارجي و كلماتي كه به واسط آن لينك دهي مي نماييد در سئو سايت شما بسيار اثرگذار مي باشد. فلذا كلمات لينك دهي خود را متناسب با كلمات كليدي طراحي سايت خود انتخاب نماييد. صفحات طراحي سايت خود را به واسط كلمات كليدي طراحي وب سايت خود به هم مرتبط نماييد. در كنار لينك دهي داخلي، لينك دهي خارجي بسيار حائز اهميت مي باشد. استفاده از كلمات كليدي طراحي سايت و درج لينك آن در ديگر طراحي وب سايت ها موجب تقويت سئو سايت و بهينه سازي سايت شما مي شود. در كنار تمامي اين لينك ها موتورهاي جستجو كلمات كليدي شما را با صفحات لينك داده شده مي شناسد و در صفحه نتايج به نمايش مي گذارد.

شبكه اجتماعي و اثرگذاري در سئو سايت

شبكه هاي اجتماعي مانند گوگل پلاس، توييتر ، فيس بوك و غيره تمامي در جهت شناساندن برند و نام تجاري شما در صنعت مربوطه مي باشند. اشتراك گذاشتن مطالب و محتواي طراحي سايت در شبكه هاي اجتماعي موجب هدايت كاربران به صفحه طراحي سايت شما مي شود و با جذب ترافيك و لينك گذاري در سئو سايت و بهينه سازي سايت شما موثر عمل مي نمايند.