آژانس های مسافرتی به منظور امور گردشگری مسافران به طراحی سایت اقدام می نمایند. طراحی وب سایت گردشگری با درج اطلاعات در خصوص سرویس ها و خدمات خود به جذب مسافرین می پردازند. اقداماتی مانند رزرو بلیط، تورهای داخلی و خارجی، برنامه تورها، اطلاع رسانی در خصوص مکان های دیدنی تمامی خدمات تحت پوشش در بستر طراحی سایت گردشگری می باشد.

امکانات موجود در طراحی سایت گردشگری

آژانس های مسافرتی از بستر طراحی وب سایت گردشگری به منظور اطلاع رسانی در خصوص خدمات خود بهره گیری می نمایند. امکان رزرو بلیط فت و برگشت برای شهرها و کشورها مختلف در بستر طراحی سایت وجود دارد. آژانس های مسافرتی اغلب برنامه تورهای خود را در طراحی سایت گردشگری خود درج می نمایند. در کنار این خدمات می توانند خدمات ویژه را با ارائه تورها با هزینه ومبلغ کمتر برای مشتریان خود فراهم نماید. در سایت گردشگری می توانند با درج تصاویر، فایل های ویدیو و فرمت های دیگر مکان های تاریخی،باستانی،مذهبی و دیگر فضاهای دیدنی را به مسافران و گردشگران بشناسانند.

درج وضعیت آب و هوایی شهرها و کشورهای مختلف، نقشه مکان های مختلف تمامی در بستر طراحی سایت گردشگری امکان پذیر خواهد بود. فروش بلیط ها در شرایط خاص و با قیمیت کمتر در فضای سایت گردشگری قابل اطلاع رسانی خواهد بود و مسافرین می توانند با توجه به اطلاعات درج شده از مکان های مختلف و قیمت بلیط های رفت و برگشت در خصوص رزرو و خرید بلیط اقدام نمایند.