طراحی سایت آموزشگاهی و موسسات آموزشی به منظور ارائه محتوای آموزشی به کاربران و قشر آموزشی در آموزشگاه می باشد. طراحی سایت آموزشگاهی مطابق نیاز آموزشگاه ها طرح ریزی می شود. با توجه به گسترش بهره گیری از خدمات اینترنت و گسترش طراحی سایت در تمامی صنایع و کسب وکارها، آموزشگاه ها نیز به منظور خدمت رسانی بهتر به کاربران خود می بایست در صدد طراحی وب سایت آموزشگاهی برآیند. در ادامه به شرح نکات در زمینه طراحی سایت آموزشگاهی خواهیم پرداخت

 

مزایای آموزشگاه آنلاین

فراهم نمودن طراحی سایت و آموزشگاه آنلاین و آموزش الکترونیکی دیگر امری دور از ذهن برای آموزشگاه و کاربران نمی باشد. استفاده از خدمات آموزشگاه آنلاین در بستر طراحی سایت حرفه ای موجب رضایتمندی دانش پژوهشان خواهد شد و از سویی دیگر آموزشگاه را در انجام بهتر خدمات آموزشی یاری می رساند. آموزشگاه آنلاین دیگر محدودیت های زمانی و مکانی را برای کاربران رفع می نماید و در افزایش سطح و کیفیت آموزشی تاثیر بسزایی را خواهد داشت.

 

ویژگی های یک طراحی سایت آموزشگاه

یک طراحی سایت آموزشگاه چه قابلیت هایی را می بایست برای دانش پژوهان خود فراهم نماید در راستای حداکثر نمودن کیفیت آموزشی خود گام برداشته باشد. شرحی از این موارد آیتم های زیر می باشد.

 

شرط زمانبندی کلاس های آموزشگاه

گذاشتن جدول زمان بندی کلاس ها، زمان تشکیل کلاس های آموزشگاه، استاد و دیگر موارد، موجب اطلاع رسانی دقیق در خصوص برگزاری کلاس های آموزشگاه خواهد شد.

 

درج فایل های آموزشی

درج فایل های آموزشی به صورت پی دی اف، ویدیو و دیگر طراحی مالتی مدیا موجب بهبود کیفیت خدمات آموزشگاه در طراحی سایت خواهد شد. قابلیت آپلود فایل های آموزشی موجب خواهد شد که دانش پژوهان فایل آموزشی را در سیستم خود دارا باشند. ایجاد امکان فروش کتاب، جزو و دیگر فایل هایی که توسط موسسه تدوین گردیده است در بستر طراحی وب سایت آموزشی امکان پذیر خواهد بود.

 

 

انجمن گفتگو محیط آموزشی

با ایجاد انجمن و فروم در بستر طراحی سایت آموزشی می توانید ارتباط محکمی میان دانش پژوهان ایجاد نمایید که به رفع اشکالات یکدیگر و ارتقا سطح آموزشی منجر شود. ورود اساتید نیز در این انجمن ها نقش بسیار موثرتری در عملکرد آموزشی موسسه خواهد داشت و دانش پژوهان به راحتی با اساتید خود در ارتباط خواهند بود و مستقیما به رفع مسائل آموزشی خواهند پرداخت.

 

 

کارت آزمون کلاس های آموزشی

موسسه آموزشی به راحتی می تواند در بستر طراحی سایت آموزشی خود به صدور کارت آزمون، کارنامه تحصیلی ، اطلاع رسانی کامل در خصوص شروع و پایان دوره آموزشی و شروع ترم و کلاس های بعدی بپردازد. درج تقویم آموزشی از قابلیت های غیر قابل انکار در طراحی وب سایت آموزشی می بشد.