طراحی سایت با جوملا یا وردپرس از پرکاربردترین بسترهای سیستم مدیریت محتوا می باشد که به منظور طراحی وب سایت استفاده می شود. طراحی سایت با جوملا یا طراحی سایت با وردپرس به دلیل راحتی محیط ویرایشگری که به واسط سیستم مدیریت محتوا فراهم شده است کاربران بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. افراد با داشتن دانش جزیی از طراحی سایت می توانند با درج محتوا، صفحات طراحی وب سایت خود را در جوملا یا وردپرس ایجاد نمایند.

طراحی سایت با جوملا یا وردپرس چیست

طراحی وب سایت جوملا یا ورپرس

شاید اگر بخواهیم از نظر مقایسه ای برتری میان طراحی سایت با جوملا یا طراحی سایت با وردپرس ایجاد نماییم دشوار باشد زیرا که هر یک طرفداران بسیار خود را دارند و اغلب کاربرانی که از یکی از این دو سیستم مدیریت محتوا جوملا یا وردپرس کار نموده اند رضایتمندی خود را اعلام کردند و یا حتی دیگر تمایلی به بهره گیری از دیگر سیستم های مدیریت محتوا برای ایجاد طراحی سایت نشان ندهند. افزونه های جوملا یا افزونه های وردپرس بسیاری برای افزودن امکانات به طراحی سایت جوملا یا وردپرس فراهم آمده است که کاربران به راحتی می توانند با نصب ماژول ها و کامپوننت ها قابلیت های مورد نظر خود را در طراحی سایت فراهم نمایند.

سئو سایت جوملا یا ودرپرس

از دید سئو سایت و بهینه سازی سایت مقایسات بسیاری میان سئو سایت جوملا و سئو سایت وردپرس بیان شده است اما این گفته که سئو سایت یکی از این دو برند از دیگری ارجحیت دارد نادرست می باشد زیرا که بسیاری از طراحی سایت های قدرتمند در بستر طراحی سایت با جوملا یا وردپرس پیاده سازی شده اند و موفقیت خود را به اثبات رسانیده اند. با در نظر گرفتن اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می توانید به واسط جوملا یا وردپرس جایگاه قدرتمندی را در تجارت الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی بدست آورید.