جوملا یکی از پر استفاده ترین سیستم در طراحی سایت و طراحی وب سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوا جوملا با قابلیت ها وامکاناتی که در طراحی سایت بوجود می آورد بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد. جوملا با قابلیت ایجاد آسان محتوا، صفحات طراحی سایت و تنظیمات بدور از پیچیدگی در پیکربندی سایت توسط کاربران طراحی سایت با جوملا انتخاب شود.

قابلیت های جوملا در طراحی سایت

پس از نصب سیستم مدیریت محتوا جوملا در هاست خود به راحتی می توانید طراحی سایت خود و محتوای درون طراحی وب سایت خود را وارد نمایید. سیستم مدیریت محتوا جوملا با زبان php و یاپگاه داده MY SQL سر وکار دارد. طراحی سایت با جوملا با استفاده از قالب های آماده و یا طراحی قالب طرح ریزی می شود. امکان ایجاد کاربران متعدد برای دسترسی به مدیریت جوملا وجود دارد و می توان سطح دسترسی مختلف را برای آنها فراهم نماییم. طراحی سایت با جوملا در نسخه های متعدد با کارایی و قابلیت های مختلف فراهم شده است. محیط درج محتوا در جوملا به مانند محیط ویرایشگری ساده می باشد و کابران با دانش جزیی از کامپیوتر و بدون نیاز به تخصص برنامه نویسی تحت وب قادر خواهند بود محتوا را در صفحات طراحی سایت خود فراهم آورند.

مجموعه بندی در جوملا

سیستم مدیریت محتوا جوملا به منظور لحاظ نمودن امکان مجموعه بندی مطالب کاربران، تنظیماتی را بدین منظور در طراحی سایت پیکربندی نموده است. امکان تعیین مجموعه موجب قرارد دادن مطالب در مجموعه های متناسب خواهد شد که تحت این شرایط مطالب طراحی سایت شما در مجموعه های مشخص و بدون سردرگمی در یافتن مطالب دسته بندی خواهند شد.