طراحی سایت حرفه ای با جوملا با قابلیت های موجود که در سیستم مدیریت محتوای جوملا درج شده است اغلب افراد را به سمت ایجاد طراحی سایت حرفه ای با جوملا متراغب می نماید. کاربران به آسانی با نصب نسخه جوملا و قالب جوملا که قابلیت دانلود آن در سطح اینترنت موجود می باشد به راحتی صفحات طراحی سایت جوملا ی خود را در فرمت حرفه ای ایجاد نمایند.

طراحی حرفه ای وب سایت با جوملا

طراحی حرفه ای وب سایت با جوملا با نصب قالب حرفه ای جوملا، نصب و دانلود افزونه جوملا ، ماژول ها، پلاگین ها، کامپوننت ها، اسلایدرهای زیبا و غیره که تمامی در طراحی سایت با جوملا امکان پذیر می باشد. قالب رایگان جوملا که در کنار زیبایی قابلیت نصب اسانی دارد و کاربران با دانش جزیی از طراحی وب سایت می توانند منوها ، مجموعه ها و دیگر بخش های مورد نظر خود را در بستر طراحی سایت حرفه ای با جوملای خود پیاده سازی نمایند. کاربران حتی با دانلود افزونه فروشگاهی می توانند طراحی سایت فروشگاهی با جوملای خود را نیز داشته باشند که امکان فروش کالا را در بستر طراحی سایت ممکن می نماید. همچنین با رعایت نمودن اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می توانند رنکینگ بالایی را در نتایج جستجو به خود اختصاص نمایند و ترافیک را به سمت طراحی وب سایت خود هدایت نمایید.

آموزش حرفه ای طراحی سایت با جوملا

شاید برای بسیاری از افراد آموزش حرفه ای طراحی سایت با جوملا جذاب و بسیار پرکاربرد باشد. در این زمینه به کاربران پیشنهاد می شود که ابتدا با نصب جوملا در هاست خود و آپلود قالب جوملا در آن صفحات طراحی سایت خود را ایجاد نمایند و در وهله بعد با نصب افزونه ها، ماژول اسلایدشو، کامپوننت ها و غیره تمامی قابلیت های مورد نظر خود را در طراحی سایت جوملای خود داشته باشند. با جستجو دراینترنت می توانند نام ماژول و افزونه ای که قابلیت مورد نظر آنها را دارد را دانلود نمایند. دانلود رایگان افزونه در بستری از طراحی سایت دانلود افزونه جوملا امکان پذیر خواهد بود.