طراحی سایت خبرخوانRSS

طراحی سایت خبر خوان RSSبا ویژگی جستجو هوشمند اخبار در دیگر طراحی وب سایت ها بیان می شود به عبارتی خبرخوان ها ربات های هوشمندی می باشند که در پیکربندی خود به طور اتوماتیک خبرهای مهم و مطالب مندرج در دیگر طراحی سایت ها را جمع آوری و دسته بندی می نماید و پس مورد انتشار در بستر طراحی سایت خبرخوان قرار می دهند.

تکنولوژی خبرخوان در طراحی سایت

تکنولوژی خبرخوانRSS با پیکربندی که در تنظمیات ربات های هوشمند خود دارد خبرها و مطالب را از طراحی سایت ها انتخابی جمع آوری می نماید و سپس در پایگاه داده خود ذخیره می نماید. در گامی بعد سیستم خبرخوان به دسته بندی خبرهای جمع آوری شده از دیگر طراحی وب سایت ها می پردازد تا در دسته های تنظیم شده به انتشار رساند.

مزایای خبرخوان در طراحی سایت

تکنلوژی طراحی سایت خبرخوان RSSمزایایی را هم برای دارنده خود و نیز برای طراحی وب سایت های انتخاب شده دربرمی دارد. از آنجا که تکنولوژی خبرخوان به انتشار مطالب اقدام می نماید پس بنابراین سایت منبع بدون انجام هیچ پروسه ای مطالب موجود در طراحی سایت خود را انتشار نموده است و با کلیک بر روی لینک می تواند کاربر را به سمت طراحی وب سایت خود هدایت نماید که از نظر سئو سایت گامی موثر خواهد بود. از سویی دیگر طراحی سایت خبرخوان RSSبا انتشار هزاران خبر و مطلب به طور روزانه، عملکرد و وضعیت سئو خوبی را برای خود رقم خواهد زد. پس بنابر گفته های یاد شده سیستم خبرخوان برای دارنده طراحی سایت خبرخوان و نیز سایت های منبع خبر و مطالب موثر خواهد بود و نیز نکته قابل ذکر دیگر این موضوع می باشد که سیستم خبرخوان با رعایت قوانین کپی رایت و درج لینک طراحی سایت ها در کنار خبر و مطلب کاملا قانونی خواهند بود.