رستوران و غذاخوری به منظور آشنایی با منوهای غذایی موجود در رستوران ها واطلاع رسانی از مکان فیزیکی رستوران طرح ریزی می شود. با گسترش بهره گیری از اینترنت رستوران ها و کافی شاپ ها بسیاری از مشتریان خود را از بستر طراحی وب سایت رستوران و فعالیت در شبکه های اجتماعی بدست می آورند.

قابلیت ها در طراحی سایت رستوران

برجسته ترین امکان و قابلیت که می بایست در طراحی سایت رستوران لحاظ شود ایجاد تصاویر و گالری و یا اسلایدشویی از منوی غذایی موجود در رستوران و تعرفه آن خواهد بود. فراهم نمودن تصاویر زیبا از منوی غذایی و نیز تنوع غذایی که در رستوران وجود دارد تمامی در بستر طراحی وب سایت رستوران امکان پذیر خواهد بود. دسته بندی و طبقه بندی منوی غذایی نیز موجب سهولت مشتری در یافتن و اطلاع یافتن از انواع غذاهای فراهم شده توسط رستوران خواهد بود.

سفارش گیری اینترنتی در بستر طراحی سایت رستوران

امکان سفارش دهی اینترنتی توسط مشتری یکی از امکانات قابل توجه در بستر طراحی وب سایت رستوران خواهد بود. کاربر با ورود به سایت رستوران و پس از انتخاب غذای مورد نظر خود از منوی غذایی وارد صفحه پرداخت آنلاین خواهد شد و از طریق درگاه اینترنتی مبلغ مورد نظر را پرداخت می نماید و غذای سفارش داده شده تحویل مشتری خواهد رسید. تمامی این امکانات به آسانی در بستر طراحی سایت رستوران امکان پذیر خواهد بود و موجب قدرت گیری بازاریابی اینترنتی رستوران خواهد شد.