طراحی سایت زیبا چه نکاتی است

طراحی سایت زیبا با ملاک قرار دادن فاکتور زیبایی و نمای ظاهری زیبا صفحات طراحی وب سایت می باشد. گرافیک زیبا و بهره گیری از تصاویر و عکس های زیبا می تواند نمای زیبایی را از طراحی سایت به ما ارمغان بخشد. در ادامه به بیان فاکتورهای طراحی سایت زیبا می پردازیم.

زیبایی در طراحی سایت

چه فاکتورهای موجب خواهند شد که ما طراحی سایت زیبا را داشته باشیم. همان طور که می دانید گرافیک سایت مهم ترین فاکتور در بیان مفهوم زیبایی طراحی سایت خواهد بود. ایجاد قالب گرافیکی زیبا که نظر هر بیننده و کاربری را به خود جلب نماید به واسط هنر گرافیست سایت انجام می پذیرد. ایده پردازی های خلاقانه در خصوص تصاویر گرافیکی موجب به تصویر کشیدن نمای زیبا از طراحی سایت در ذهن کاربر خواهد شد که تمایل به ماندن در طراحی سایت را برای کاربران ایجاد می کند. در استراتژی کسب وکار آنلاین مهم می باشد که فضایی را برای کاربر طراحی وب سایت خود ایجاد نمایید که احساس رضایتمندی نماید و تمایل به مشاهده صفحات بیشتر از طراحی سایت را نشان دهد. ایجاد ظاهر گرافیکی حرفه ای و یا همان طراحی سایت زیبا، شرایط لازمه را فراهم می نماید تا کاربر به کاوش در صفحات سایت رغبت خاص نشان دهد.

طراحی سایت زیبا و نکات سئو

زیبایی در کنار فاکتور سئو سایت

لازم به ذکر می باشد که تصاویر گرافیکی را می بایست مطابق اصول بهینه سازی تصاویر سایت تنظیم نمایید. بدین منظور که توضیحاتی از تصویر را در متاتگ مربوط به تصویر درج نماییم و همچنین توجه خاص به حجم تصویر داشته باشیم. تصاویر با حجم بارگذاری سنگین نیازمند صرف زمان طولانی تری خواهند بود که اغلب مورد نامطلوب از نظر کاربر خواهد بود و تاثیرگذاری منفی را در سئو سایت خواهد داشت. بدین منظور همت خود را برای فراهم نمودن تصاویر زیبای گرافیکی در کنار فاکتور قرار دادن اصول سئو سایت جلب نمایید.