طراحی سایت فروش کارت شارژ به مانند فروشگاه فروش کارت شارژ می باشد. به واسط طراحی وب سایت فروش کارت شارژ می توانید طراحی سایت خود را بستری برای خرید و فروش کارت شارژ تلفن همراه برای کلیه کارت های اعتباری ایرانسل، همره اول، تالیا، رایتل و غیره تبدیل نمایید. با توجه به قدارت بازاریابی اینترنتی بستر طراحی وب سایت می تواند فضای بسیار مناسبی برای فروش کارت شارژ باشد.

قابلیت های طراحی سایت فروش کارت شارژ

پیاده سازی سیستمی به منظور انجام پرداخت و تراکنش مربوط به فروش کارت شارژ مهم ترین فاکتور و رکن در طراحی سایت فروش کارت شارژ می باشد. کاربران با ورود به طراحی سایت در اولین اقدام می بایست نوع کارت اعتباری خود را انتخاب نمایند. کارت های اعتباری ایرانسل، تالیا،همراه اول، رایتل و غیره در میان گزینه های قابل انتخاب برگزیده می شود و پس از انتخاب مبلغ مقدار مورد نیاز برای شارژ، به صفحه خرید اینترنتی و فروش کارت شارژ به مانند فروشگاه اینترنتی انتقال می یابد.

امنیت اینترنتی در بستر انجام فروش کارت شارژ

به منظور انجام پرداخت اینترنتی جهت فروش کارت شارژ می بایست امنیت لازم جهت تراکنش لحاظ شود فلذا بحث امنیت الکترونیکی یکی از مباحث قابل توجه در طراحی سایت فروش کارت شارژ می باشد. اتصال به درگاه بانکی و پروسه انتقال وجه همگی از ضروریات انجام فروش کارت شارژ در بستر طراحی سایت می باشد. انتقال وجه از حساب کاربر به حساب فروشنده کارت شارژ تمامی به واسط درگاه بانکی در عملیات پرداخت اینترنتی انجام می پذیرد.