اهمیت محتوا که در مفهوم بازاریابی محتوا در طراحی سایت یاد می شود در مقوله سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. کاربران به منظور دستیابی به محتوای مورد نیاز خود به طراحی وب سایت شما ورود می نمایند. محتوا به عنوان قلب سئو و فاکتوری ترین اصل در مفهوم سئو سایت شناخته شده است. در ادامه به تشریح نکاتی که در خصوص محتوای طراحی سایت می بایست در نظر گرفت می پردازیم

عنوان محتوا در طراحی سایت

چه محتوا و با چه عنوانی را می بایست برای طراحی سایت خود فراهم نمود. صاحبان طراحی وب سایت اغلب به انتشار محتوا و مطالب در حوزه صنعت و کسب وکار خود می پردازند. بدین منظور می توانند کاربران با گرایش و زمینه همخوان را به سمت طراحی وب سایت جذب نمایند. عنوان و موضوع محتوا و مطالب می بایست در حول و مرتبط با کلمه کلیدی طراحی سایت فراهم شود. ایجاد صفحات طراحی وب سایت با عنوانی مرتبط با کلمات کلیید سایت موجب سرعت گیری در رنکینگ طراحی سایت و سئو سایت شما خواهد شد.

عكس طراحی سایت و اهمیت محتوا و نكات

حجم کلمات کلیدی در محتوا

محتوای موجود در طراحی سایت شما می بایست در کنار کاربرپسند بودن و جذب نظر کاربر، با درج کلمات کلیدی همراه باشد. البته درج و گنجاندن کلمات کلیدی نمی بایست از ارزش محتوا و مطالب موجود در طراحی سایت شما بکاهد. حجم مناسبی که برای درج کلمه کلیدی بیان شده است به صورت تعداد سه یا چهار بار در صد کلمه می باشد.

تیترهای داخلی در محتوای صفحه طراحی سایت

تیترهای داخلی موجود در صفحه طراحی سایت شما مناسب می باشد که در تگ h2 درج شود. همچنین درج کلمه کلیدی در تیتر داخلی کمک شایانی در رنکیگ و سئو سایت شما می نماید.

درج تصویر در محتوای طراحی سایت

درج تصویر کمک می نماید تا در جستجو تصاویر طراحی سایت شما به نمایش آورده شود. استفاده از تگ alt در تصاویر موجود در طراحی وب سایت شما می تواند بیانگر توضیحی از تصویر و هدف شما از درج عکس به موتور جستجوگر بیان نماید. در کنار اهمیتی که تصاویر در سئو سایت شما خواهند داشت می توانند موجب جذب توجه و نظر کاربران به سمت طراحی سایت می شود.