عکس طراحی سایت و سئو کلمات کلیدی و نکات

محتویات موجود در طراحی سایت خود را برای نیاز کاربران فراهم نمایید. با جذب کاربران به سمت طراحی سایت خود به طور برنامه ریزی شده در گام سئو سایت خود گام خواهید برداشت. انتخاب کلمات کلیدی اولین گام در پیشبرد مبحث سئو خواهد بود. استراتژی انتخاب کلمات کلیدی می بایست با تمرکز و توجه خاص صورت گیرد. در ادامه به تشریح نحوه انتخاب کلمات کلیدی سایت در مبحث سئو می پردازیم.

اهمیت کلمه کلیدی در طراحی سایت

کلمات کلیدی هدف و مقصود از طراحی سایت ما را مشخص می نمایند. سایت های بسیاری بصورت آنلاین حجم رقابت میان کلمات کلیدی طراحی سایت ها را مشخص می نمایند. بررسی کلمات کلیدی و حجم رقابت میان آنها موجب انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای طراحی وب سایت شما خواهد شد.

طراحی سایت و انتخاب کلمه کلیدی طولانی

کلمات کلیدی کوتاه اغلب دارای رقابت شدیدتر می باشند بدین منظور استفاده و شروع از کلمات کلیدی کوتاه تر موجب تسریع در پروسه سئو سایت خواهد شد. گسترده نمودن کلمه کلیدی گامی موثر در سرعت گیری رنکینگ طراحی سایت خواهد بود.

تصوير طراحی سایت و سئو کلمات کلیدی و نكات

درج نام شهر در کلمه کلیدی طراحی سایت

با به روز رسانی الگوریتم جستجو محلی گوگل، موقیعت شناسایی گوگل از طراحی سایت شما می تواند تاثیر بسزایی در سرعت گیری رنکینگ شما داشته باشد. درج نام شهر و یا نام خیابان در عنوان صفحات و در کنار کلمات کلیدی می تواند کمک شایانی در بهینه سازی سایت نماید.

محوریت طراحی سایت حول کلمه کلیدی

بهینه سازی سایت به معنای محوریت و بهینه نمودن طراحی سایت حول کلمه یا کلمات کلیدی می باشد. بدین منظور پس از انتخاب کلمه کلیدی طراحی وب سایت خود، آن را در تمامی صفحات طراحی سایت و در بخش های مختلف مانند عنوان، محتوا، آدرس صفحه طراحی سایت، تگ تصاویر و غیره مدخل نمایید. محوریت یافتن طراحی سایت شما حول یک کلمه کلیدی موجب سرعت گیری شما در یافتن رنکینگ و پروسه سئو سایت خواهد شد.