طراحی سایت کتاب و کتاب آنلاین

طراحی سایت کتاب در راستای اهداف فروش کتاب، معرفی کتاب و در بیان کلی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بستر طراحی سایت می باشد. طراحی سایت کتاب فروشی می تواند بستر مناسبی برای ایجاد فروشگاه کتاب و یا فروش آنلاین کتاب باشد و در مفهومی کتاب فروشی الکترونیکی باشد. در ادامه به بیان نکاتی که در طراحی سایت کتاب می بایست در نظر گرفته شود می پردازیم.

طراحی سایت فروشگاه کتاب

طراحی سایت فروشگاه کتاب با ایجاد بستری برای به نمایش گذاشتن کتاب ها و نیز درگاهی برای انجام فروش کتاب ها میسر خواهد شد. لیستی از کتاب های موجود با دایرکتوری ها و دسته بندی های خاصی که وجود دارند می تواند کاربران را در یافتن کتاب مورد نظر آنها هدایت نماید. وجود آیتم جستجو در طراحی وب سایت کتاب بهترین ابزار برای کاربران در یافتن کتاب مورد نظر خواهد بود. در گامی بعدی کاربران به صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی جهت خرید کتاب هدایت می شوند.

طراحی سایت کتاب و فاکتورهای تمایزدهنده

اگر یک کتاب فروشی فیزیکی را با طراحی سایت کتاب فروشی مقایسه نمایید، می توانیم تمایزات ارجح تر و مزایایی را مشاهده نماییم که د بستر طراحی سایت کتاب میسر می باشد. درج نمودن کتاب ها و اطلاعات کتاب مانند مختصر توضیح ارائه شده در این خصوص که کتاب چه مطالبی را بیان می نماید، قابلیت درج نمودن نظرات کاربران که کتاب را مطالعه نموده اند، تمامی فاکتورهایی هستند که در بستر طراحی سایت کتابخانه امکان پذیر می باشد. کاربران با وجود دایرکتوری ها نیز امکان جستجو می توانند به راحتی کتاب مورد نظر را بیاند که تمایز عالی در مقابل کتاب فروشی و کتابخانه های فیزیکی خواهد بود.

تمایز قیمتی در طراحی سایت کتاب

فراهم نمودن فایل کتاب در فرمت های ورد، پی دی اف و غیره نیاز به چاپ و هزینه چاپ کتاب را رفع می نماید که بدین جهت کاهش قیمت را در خرید کتاب در طراحی وب سایت کتاب شاهد خواهیم بود. کاربران به راحتی می توانند فایل کتاب مورد نظر خود را از بستر طراحی سایت کتاب دانلود نمایند و به منظور پرداخت به صفحه درگاه بانکی هدایت شوند.