طراحی سایت با دریم ویورDream Waver از نرم افزاری های پرکاربرد در طراحی وب سایت می باشد. نرم افزار دریم ویور با امکانات و قابلیت هایی که فراهم نموده است کدنویسی تحت وب را برای انجام طراحی سایت با سهولت همراه نموده است. زبان های html و css به راحتی با صفحه نمایشی که در نرم افزار دریم ویورDream Waver موجود شده است قابل تغییر و پیاده سازی می باشد.

کدنویسی طراحی سایت در دریم ویور

نرم افزار دریم ویورDream Waver با قابلیت نمایش کدها و نیز همچنین ارائه نمایشی از صفحه طراحی سایت که در مرورگر ظاهر می شود اعمال تغییرات و اصلاحات در کدنویسی را با سهولت همراه نموده است. کاربران نرم افزار دریم ویور می توانند از کدنویسی های آماده که به منظور ایجاد جدول، فرم ها، درج تصویر و غیره وجود دارد قابلیت های مورد نیاز خود ار در صفحه طراحی وب سایت پیاده سازی نمایند.

دریم ویور در طراحی سایت

کاربران پس از نصب نرم افزار دریم ویور Dream Waverمی تواند صفحات طراحی سایت خود را با وارد نمودن متن و تصاویر و همچنین آیکن های دیگر پیاده سازی نمایند. تغییرات رنگ و اندازه و دیگر موارد به آسانی در نرم افزار دریم ویور قابل اجرا و اصلاح می باشد. قابلیت ارائه نمایشی از صفحه طراحی وب سایت فاکتوری بسیار موثر در مورد پسند بودن نرم افزار دریم ویور به واسط کاربران گردیده است. اغلب کاربران بویژه افرادی که در سطوح مقدماتی آموزش طراحی سایت می باشند استفاده از نرم افزار دریم ویور را مناسب و مطلوب برای عملکرد خود می دانند زیرا به راحتی اصلاح و تغییرات خود را می توانند اعمال نمایند و همچنین با مشاهده تغییرات انجام شده در کدنویسی صفحه طراحی سایت با نحوه کدنویسی که بدین منظور می بایست در صفحه طراحی وب سایت صورت گردد مطلع و آشنا خواهند شد و در بهبود و ترقی برنامه نویسی صفحات طراحی سایت کمک کننده خواهد نمود.