فرمول موفقیت سئو چیست

قوانین پایه در موفقیت سئو

جایگیری و بدست آوردن رنکینگ بالا امری دور از ذهن نمی باشد بلکه با رعایت اصول و نکات سئو، می توانید در موفقیت خود در فضای کسب وکار اینترنتی نقش بسزایی را ایفا نمایید. در اینجا درصدد می باشید به منظور آشنایی شما، مواردی که در سئو بسیار حائز اهمیت می باشند را لیست نمایید.

محتوای با کیفیت: هیچ فعالیتی به اندازه فراهم نمودن محتوا با کیفیت نمی تواند کاربران را به سایت شما هدایت نماید. تهیه لیستی از محصولات جدید و یا مقالات مرتبط با حیطه صنعت و کسب وکار شما، اصلی ترین فاکتور در سئو می باشد. گوگل با بهره گیری از الگوریتم های خود می تواند میان محتوای با کیفیت و ضعیف تمایز ایجاد نماید و اگر محتوای سایت شما این قابلیت یکتا و کارآمد بودن را برای کاربران داشته باشد پس می بایست موفقیت را پیش روی خود در نظر داشته باشید.

به روز رسانی منظم

موتورهای جستجو متمایل می باشند تا فعالیت منظم شما را در وب سایت مشاهده نمایند. انتشار منظم مقالات مانند دو روز در هفته و یا به ورز رسانی مرتب محصولات و خدمات شما، در بردارنده این مفهوم به گوگل می باشد.

معماری سایت

معماری و ساختار وب سایت شما نیز مهم می باشد که در راستای دسترس پذیری به صفحات مختلف سایت شما می باشد. از صحت و درست بودن تمام لینک های موجود در معماری سایت خود اطمینان حاصل نمایید. هر چه سرعت لود شدن صفحه شما بالاتر باشد گوگل می تواند بیشتر آن را ایندکس نماید که نتیجه مستقیم بر روی سئو و رنکینگ شما خواهد گذاشت.

امنیت سایت

امنیت سایت که مرتبط با استفاده از پروتکل های امن می باشد بسیار تاثیرگذار خواهد بود. استفاده از پروتکل امن https توجه خاص گوگل را به سایت شما جلب می نماید. امنیت مبحثی ست که گوگل در رنکینگ نمودن وب سایت ها به آن توجه خاص دارد.

لینک های پشتیبانی کننده

لینک های پشتیبانی کننده چه درون محتوا وب سایت شما و چه به صورت بک لینک ها در دیگر وب سایت ها تاثیر مهمی در شناساندن شما به موتور های جستجو خواهد بود. البته می بایست در تکنیک بک لینک ها دقت خاص نماییم. برجا گذاشتن بک لینک های غیر اصولی و مصنوعی و همچنین هزینه نمودن برای لینک گذاری در تعداد زیادی از دیگر وب سایت ها، تاثیر منفی در سئو به دنبال خواهد داشت.

 

بگارگیری از کلمات کلیدی

درج نمودن کلمات کلیدی در محتوای صفحات سایت این مفهوم را به موتور جستجو القا می نماید که وب سایت شما محتوایی مرتبط با آن کلمات کلیدی را دربر دارد. البته در درج کلمات کلیدی در محتوا نمی بایست از اهمیت مفهومی ومعنایی غافل شویم و تنها به درج کلمات کلیدی بدون توجه به بار معنایی اکتفا نماییم.

تمامی موارد یاد شده نکات بسیار تاثیرگذار در سئو می باشد که با رعایت این اصول و نیز بهره گیری از تخصص سئوکاران در این زمینه، به موفقیت کسب وکار خود در فضای مجازی دامن زنید.بدست آوردن رنکینگ بالا در موتور جستجو امری دور از ذهن نمی باشد بلکه تنها نیازمند توجه شما به اهمیت مسئله و نیز در نظر گرفتن این اصول می باشد.