تولید قالب های لاستیکی برای سنگهای دکوراتیو و سنگهای مصنوعی یکی دیگر از فعالیت شرکت نگاه مدرن می باشد. در راستای سیاست شرکت واحد قالب سازی انواع قالبهای لاستیکی، قالبهای پی وی سی، قالبهای سیلیکونی، قالبهای abs و قالبهایی با پرینتر سه بعدی را تولید کرده ایم در ادامه مقاله بیشتر درباره قالب لاستیکی می پردازیم

قالب لاستیکی
قالب لاستیکی

قالب های لاستیکی یکی از مناسب ترین قالبهای تولیدی برای سنگهای دکوراتیو بشمار می آیند.توانایی روی هم قرار گیری قالب لاستیکی بسیار در فضای کاری شما صرفجویی می کند. روش تولید این گونه قالب ها بسیار پیچیده است ولی راحت در بازار سنگ مصنوعی قابل تهیه می باشد. بدلیل قیمت پایین نسبت به سایر قالبها و طول عمر بالایی که دارند بیشتر تولیدی های سنگ مصنوعی از این قالب استفاده می کنند. البته مزیتها و معایبی هم این قالب های لاستیکی دارند که به آن می پردازیم.

مزیت قالب لاستیکی:

یکی از مزیتها مهم قالب لاستیکی نرمی مناسب آن هنگام در خارج کردن سنگ تولید شده است که باعث محبوبیت قالب لاستیکی شده است . دومین مزیت می تواند قیمت پایین نصبت به تمام قالبها باشد که تولید کننده قالب لاستیکی سنگ مصنوعی توانایی خرید بیشتری از این قالب را دارد. سومین مزیت قالب لاستیکی این است که شما می توانید چندین قالب پرشده با ملات را روی هم قرار بدهید تا ملات شما خشک شود که این امر باعث می شود در جای شما بخوبی صرفجویی شود.

معایب قالب لاستیکی:

قالب لاستیکی اصولا عیب چندانی ندارد ولی یکی از عیوب حاض اهمیت این قالب اگر در زمان تولید مقدارکامپوزیت قالب را زیاد بگیرند به مرور زمان یه سنگ شما سیاهی پس خواهد داد پس نتیجه می گیریم برای خرید قالب سنگ مصنوعی حتما تحقیق لازم را نمایید و تا از شرکتی تهیه کنید که قالب با کیفیت را به شما بفروشد.

روشهای خرید قالب لاستیکی:

به چند روش می توانید برای خرید قالبهای لاستیکی اقدام فرمایید: 1- از طریق اپلیکیشن نگاه مدرن 2- دربخش فروشگاه سایت دپارتمان قالب لاستیکی 3- از طریق شماره واتس اپ شرکت  09123504393 می توانید قالب خود را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.

در تولید قالب های سنگ مصنوعی به دلیل فروش بالا تنوع بسیاری بوجود آمده است به همین دلیل شما شاهد بازه بزرگی از طرح های سنگ مصنوعی در بازار خواهید بود. این موضوع به دلیل تلاش بیش از اندازه تیم تولید قالب لاستیکی سنگ مصنوعی نگاه مدرن است.

در مقالات بعدی سایت نگاه مدرن سعی می کنیم درباره تمامی قالبهای تولید  معایب و مزیتهای آنها بیشتر محتوا بسازیم تا شما با مقایسه بین انواع قالبهای سنگ مصنوعی بتوانید بهترین قالب را تهیه نمایید .

درباره neghah

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما