قالب سایت شخصی و طراحی سایت شخصی

طراحی قالب شخصی همه طراحی سایت شخصی در بستر طراحی سایت می باشد طراحی قالب گرافیکی سایت شخصی باید کاملا مناسبت با قالب سایت شخصی کارفرما و اطلاعات کاری کارفرما باشد. برای اینکه قالب شخصی و طراحی قالب شخصی همانطور که از نام آن پیداست باید کاملا شخصی و مناسب با ایده و خواسته های مشتری شما باشد . قالبهای شخصی بسته به نوع شغل و کسب وکار کارفرما متفاوت می باشند که اغلب سایت های شخصی سایت هایی هستند که کاربران یا تعریفی از خود دارند یا می خواهند کار خود را که شامل دسته بندی شرکتی و سازمانی نیست را ارائه دهند.

خصوصیات قالب شخصی


قالب سایت شخصی بهتر است که در ضمینه کاری کارفرما طراحی شود و کاملا شخصی سازی گردد. اکثر قالبهای شخصی برای سایتهای موسیقی یا کسانی است که به صورت شخصی کاری را انجام می دهند بنابراین می توان از هر نوع ترکیب رنگی برای قالب سایت شخصی استفاده کرد و از انواع رنگها و ترکیبات آنها چه مکمل و چه متضاد بهره برد.

طراحی سایت وب شخصی باید مناسب با خواستار کاربر باشد زیرا در طراحی قالب سایت این گونه موارد رنگ خاصی وجود ندار و گرافیک سایت کاملا مطابق با خواسته های مشتری باید طراحی شود ولی در مشاوره پروژه برای گرافیک سایت بهتر است شما رنگهای مناسب را به کاربر معرفی کنید یا حداقل اگر کاربر رنگ مناسب را انتخاب نکرد در طراحی بنر سایت یا طراحی اسلایدر سایت از رنگهای مناسب استفاده کنید در مجموع گرافیک سایت ی را تولید کنید که هم نیازهای کاربررا بر طرف کند و هم از لحاظ طراحی گرافیکی سایت مناسب باشد
امکانات نگاه مدرن برای طراحی قالب سایت وب شخصی:

  • طراحی قالب سایت شخصی در سه رنگ ویژه و متفاوت و ضمینه سازی بوت استراپ و ریسپانسیو
  • برگزاری جلسه با کارفرمایان و استفاده از ایده ها و خواسته های ایشان
  • اجرا و برنامه نویسی و استایل سایت شخصی
  • آموزش سایت
  • طراحی اسلایدرسایت و بنرهای سایت