قیمت طراحی سایت با جوملا از طیف قیمتی و هزینه ای گسترده ای برخوردار می شود حتی می توان بیان داشت که افراد با داشتن دانشی محدود از علم طراحی سایت این قابلیت را دارا می باشند که طراحی سایت با جوملا خود را به صورت رایگان و بدون هزینه ای طرح ریزی نمایند. قیمت و تعرفه طراحی سایت متناسب با امکانات و قابلیت های ایجاد شده رنج گسترده ای را به خود می گیرد که تا میلیون ها تومان هم خواهد رسید.

قیمت طراحی سایت حرفه ای با جوملا

ابتدا می بایست این نکته را در نظر داشت که طراحی سایت حرفه ای با جوملا چه قابلیت هایی را در خود نهادینه نموده است. نصب افزونه های جوملا مانند اسلایدشوهای زیبا که ایفکت های زیبایی را در خود جایدهی نموده است، کامپوننت های فروشگاه ساز، فرم سفارش آنلاین، کامپوننت حراجی آنلاین، کامپوننت خرید و تخفیف گروهی و غیره تمامی امکاناتی است که به واسط افزونه جوملا در طراحی سایت شما جایگذاری می شود پس بدیهی است که تعرفه و قیمت طراحی سایت جوملا شما متناسب با نیاز و نیز قابلیت های درج شده متفاوت باشد. طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت دکتر می تواند قابلیتی چون دستیار منشی و رزرو آنلاین بیماران را داشته باشد که سهولت را برای بیماران و نیز پزشک همراه می نماید و در مقابل نیازمند تعرفه قیمت درخور خواهد بود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی جوملا

قیمت طراحی سایت فروشگاهی شما ممکن است امکان سبد خرید، امکان درج کاتالوگی زیبا از محصولات، امکان درج قیمت برای محصولات فروشگاه، امکان خرید گروهی، تخفیف گروهی و دیگر قابلیت های ایجاد شده به واسط افزونه جوملا را داشته باشد حال تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاه جوملا نیز هم جهت با امکانات افزوده شده تعیین می گردد که به هزینه میلیونی خواهد رسید.

قیمت طراحی سایت خبری جوملا

قیمت طراحی سایت خبری جوملا نیز با در نظر داشتن قابلیت هایی همچون امکان آپلود و دانلود فایل های خبری در فرمت های صدا، تصویر و ویدیو ، امکان به اشتراک گذاری و غیره تعریف می گردد و همچنین وجود سیستم ار اس اس که در طراحی سایت ار اس اس RSS مبذول می گردد نیز با توجه به قابلیت هایی که برای طراحی وب سایت شما به همراه دارد قیمتی متناسب را دارا می باشد.

قیمت طراحی سایت جوملا  
نام سرویس Business Editation
میزبانی 100 MB + دامنه
زمان تحویل 15(روز کاری)
توضیحات پروژه با طرح آماده راه اندازی می شود و برای سایت های شخصی مناسب است.
هزینه 1/000/000(تومان)

 

  • معرفی مدیر پروژه
  • معرفی 1500 قالب آماده
  • ارائه کتابچه آموزشی
  • پشتیبانی میزبانی سالانه