مقالات عکاسی در بستر طراحی سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو گر  خلق تصاویر صنعتی و هنری  برای ساخت بنر  در وب سایت و تصویر برداری  محصولات  و برندهای  شرکتها  جهت ارائه در سایت های فروشگاهی  و کاتالوگی توسط نگاه مدرن

بازاریابی و طراحی سایت  ملزم کرده که کارفرمایان برای بهبود روند سئو و بازدید سایت  محصولات  و بنر های سایت را در حوضه گرافیک و عکاسی تقویت نماییند

نگاه مدرن به کادر تخصصی خود حوضه عکاسی  صنعتی  را هم در راستای تقویت قوای طراحی سایت و سئو  اضافه کرده تا کارفرامایان عزیز یک گروه طراح سایت و بهینه سازی  از ابتدا  تا انتهای پروژه  در اختیار  داشته باشند .

چگونه می توانیم عکس های 360 درجه بگیریم؟

برای بدست آوردن پارانومای و 360 درجه خوب از چندین فاکتور مهم باید استفاده کنید . در ابتدا می بایست دوربین مناسب این کاراداشته باشید ، از تجهیزات پانورامای مناسبی استفاده کنید و شیوه گرفتن عکس های پانوراما را یاد بگیرید و نرم افزار پانورامای مناسب را تهیه کنید. در ادامه این سه مرحله برای تبدیل شدن به یک عکاسی حرفه ای می باشد :

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2881

عکاسی پرتره چیست ؟

عکاسی پرتره یکی از جالبترین و مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و نیمه حرفه ای انجام می شود. این نوع عکاسی در زمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس و طراحی سایت های شخصی نیز انجام می پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه ای با استفاده از تکنیک های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ ها و ترکیب بندی, عکس های با کیفیتی می گیرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1420