نمونه طراحی سایت نگاه مدرن

با گردهم آوری نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت طراحی سایت طراحی پرتال هدف خود را خدمت رسانی به کاربران قرار داده است. نگاه مدرن با ارائه بیش از 500 نمونه کار طراحی وب سایت و طراحی پرتال طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت تولیدی مفختر به ارتقا کسب وکار کاربران خود در بازاریابی اینترنتی می باشد. ماحصل خود را رضایتمندی کارفرمایان خود در طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی پرتال می داند.

 

 

طراحی سایت مایکروسافت

طراحی سایت نگاه مدرن با نمونه کارهای حرفه ای ساخت و پیاده سازی سایت مایکروسافت در ایران از پروژه های سال 94 است. برخی از امکانات سایت مایکروسافت، طراحی پرتال ریسپانسیو دارای فروشگاه نرم افزاری محصولات مایکروسافت و سیستم استعلام قیمت قالب حرفه ای و واکنشگرا داری دانلود سنتر و پشتیبانی آنلاین آدرس سایت مورد نظر: www.microsoftiran.ir میباشد.
طراحی سایت مایکروسافت

طراحی سایت آچارفرانسه

طراحی سایت بهینه سازی و سئو سایت آچارفرانسه با امکانات فروش اشتراک برای دانلود افرونه های طراحی سایت که قالب با روش بوت استراپ و پارالکسی طراحی شده و استفاده از امنیت بالا و فایر وال بسیار قوی سایت آچارفرانسه بهینه سازی شده است در کلمه بهینه سازی سایت آدرس سایت آچار فرانسه www.a4faranse.ir میباشد.
طراحی سایت آچارفرانسه

طراحی سایت پانید

وب سایت پانید شرکت وارد کننده درب و پنجره زد سرقت و فروشگاه محصولات ساخت خانه امکانات انجام شده توسط نگاه مدرن ساخت قالب برای موبایل و تبلت قالب بهینه سازی شده استفاده از مدیر محتوا و برنامه نویسی php و جی کوری دارای مجموعه بندی بسیار بالا سیستم مگا منو و لیزی لود تنها بخشی از این سایت است، آدرس این سایت www.panid-co.com است.
طراحی سایت پریکات

طراحی سایت رنتیز

طراحی سایت اوژند دایرکتوی تبلیغات و اینفوگرافی امکانات طراحی سایت اوژند عبارت است از راه اندازی بخش تبلیغات سایت و مجموعه های طراحی سایت و سئو سایت قالب واکنش گرا و بروز رسانی سایت و مجموعه امنیت سایت آدرس سایت اوژند : www.rantiz.com
طراحی سایت ترنج

طراحی سایت پریکات

وب سایت پریکات نماینده برند دیسگوال اسپانیا فروشگاه اینترنتی شال و روسری امکانات سایت طراحی شده ساخت قالب واکنش گرا و زیبا فروشگاه ساز آنلاین و فروش محصولات دسیگوال بصورت آنلاین استفاده از اسکریپت لیزی لود و بخش پخش کلیپ برای آموزش بستن شال و روسری آدرس این سایت www.parcut.ir است.
طراحی سایت پریکات

طراحی سایت ترنج

طراحی سایت ترنج که وب سایت شخصی است با سیستم دانلود سنتر و قالب طراحی شده با سلیقه شخصی ترنج طراحی شده است داری مجموعه بندی بدونه محدودیت است آدرس وب سایت ترنج www.toranjsinger.com است.
طراحی سایت ترنج

طراحی سایت فروشگاه برندتیز

وب سایت برندتیز نماینده برند ریباک فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی امکانات سایت طراحی شده ساخت قالب واکنش گرا و زیبا فروشگاه ساز آنلاین و فروش محصولات ریباک بصورت آنلاین استفاده از اسکریپت لیزی لود و بخش پخش کلیپ برای آموزش آدرس این سایت www.brandtiz.com است.
طراحی سایت برند تیز

 

برای دیدن لیست نمونه کار های طراحی سایت نگاه مدرن از منوی پایین بهرمند شوید