نکات مهم قبل از طراحی سایت و طراحی وب سایت

نکات مهم قبل از طراحی سایت چه آیتم هایی می باشند. افرادی که درصدد پیاده سازی طراحی وب سایت برای کسب وکار خود می باشند چه نکات مهمی را قبل و پیش از انجام طراحی سایت در ذهن داشته باشند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. در ادامه به بیان نکات مهم قبل از طراحی سایت که می بایست مورد توجه خاص قرار گیرد می پردازیم.

تعیین اهداف پیش از طراحی سایت

با در ذهن داشتن چه اهدافی اقدام به طراحی سایت نموده اید و یا بعبارتی با طراحی وب سایت خود درصدد برآورد چه انتظار و سودآوری می باشید. اینها مواردی است که پیش و قبل از طراحی سایت می بایست به آن فکر شود. افراد می توانند متناسب با حرفه و تخصص خود و با تعیین اهداف تجاری، بازرگانی، صنعتی،شخصی،شرکتی وغیره تصمیم به طراحی سایت نمایند و تحت این شرایط طراحی سایت خود را در راستای اهداف خود طرح ریزی نمایند به نوعی که منوها، بخش ها و صفحات مختلف از طراحی سایت خود را بدین راستا ایجاد نمایند.

نکات مهم قبل از طراحی سایت و کلمات کلیدی

کلمات کلیدی طراحی سایت

اگرچه اغلب افراد به کلمات کلیدی قبل از طراحی سایت توجهی ندارند اما می بایست بیان نمود که تعیین کلمات کلیدی در واقع بیانگر بخش ها و منوهای قابل درج در صفحه طراحی سایت شما خواهد بود. این فکر که تصمیم دارید چه منوهایی را در صفحات جایدهی نمایید تنها زمانی کارآمد خواهد بود که آنها را مطابق کلمات کلیدی طراحی وب سایت خود مرتب نمایید.به عبارتی دیگر شما به مبحث سئو سایت همزمان با طراحی سایت و یا پیش از اقدام به طراحی سایت توجه نموده اید.

گرافیک سایت

مبحث دیگر که پیش از اقدام به طراحی سایت می بایست در نظر گرفته شود گرافیک سایت می باشد. بنرها،منوها و دیگر قابلیت ها در کدام بخش از صفحه طراحی سایت شما درج شود. این امر می بایست پیش از اقدام به طراحی وب سایت بین کاربر و شرکت طراحی سایت مورد توافق گردد تا هم راستایی اهداف ایجاد شود.