هزینه طراحی سایت چقدر است؟ شاید پاسخ به این سوال که در خصوص تعرفه قیمت طراحی سایت باشد متناسب با قابلیت ها و امکاناتی که در طراحی سایت درج گردیده است تعیین گردد.هزینه طراحی سایت جوملا، هزینه طراحی سایت وردپرس، هزینه طراحی سایت فروشگاهی، هزینه طراحی سایت حرفه ای تمامی به لحاظ خصیصه های موجود متفاوت می باشد. طراحی سایت فروشگاهی که به واسط نصب افزونه جوملا و آیتم های مورد نیاز به منظور درگاه بانکی صورت می پذیرد طبعا هزینه طراحی وب سایت بیشتری را همراه خواهد بود.

هزینه طراحی سایت جوملا

هزینه طراحی سایت جوملا با توجه به ایفکت های موجود در اسلایدشو، وجود افزونه های جوملا که بر روی بستر طراحی وب سایت نصب شده است. کامپوننت ها، ماژول ها و دیگر بسته های نصبی، امکانات بسیار متفاوتی را در طراحی سایت شما ایجاد می نماید. گرافیک سایت و در نظر گرفتن اصول سئو سایت تمامی متحل هزینه خواهد بود.

هزینه طراحی سایت وردپرس

هزینه طراحی سایت وردپرس با در نظر گرفتن قابلیت های مورد نظر مانند وجود اسلایدشو زیبا، گرافیک سایت حرفه ای، وجود بستر درگاه بانگی، چت آنلاین و غیره می باشد که هزینه متناسب را ایجاد می نماید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وجود امکاناتی از قبیل سبد خرید، اتصال به درگاه بانکی، امکان پرداخت آنلاین، سفارش خرید و غیره در نظر گرفته می شود که در ازای آن با هزینه و قیمت طراحی سایت متناسب تعریف خواهد شد.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت حرفه ای می تواند تعریفی از برآورد هزینه برای فراهم نمودن قابلیت های مورد نیاز، ایجاد گرافیک سایت حرفه ای و در نظر اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می باشد که بطبع آن با هزینه طراحی سایت متفاوت و بیشتری همراه می باشد.