• پتینه کاری
  پتینه کاری
  اجرای انواع پتینه با طرح های منحصربفرد بر روی دیوار و اجسام با تکنیکهای روز اروپا و ایتالیا
 • پتینه دیواری
  پتینه کاری روی دیوار
  اجرای انواع پتینه و طرحهای برجسته و سه بعدی برروی دیوار با بهترین کیفیت با تیم اجرایی نگاه مدرن
 • پتینه نقش برجسته

  پتینه های برجسته خاص یکی دیگر از تخصص های ما بشمار می آید.

 • پتینه کاری روی چوب

  مرمت و بازسازی چوبهای قدیمی با استفاده از پتینه بر روی اجسام صورت می گیرد

 • پتینه کاری روی دیوار

  پتینه دیواری دپارتمان مناسبی برای دکوراسیون داخلی به حساب می اید.

 • پتینه کاری اجسام

  پتینه کاری بر روی اجسامی مانند سفال، پلی استر، بتن،گچ، شیشه و غیره

 • تحقق رویاهای شما

  پتینه کاری نوعی خدمات زیبایی برای دکوراسیون داخلی منازل است و پتینه کار هم هنرمندی است که این خدمات را انجام میدهد البته با تنوع بالای که در پتینه کار وجود دارد می توانید خانه رویایی خود را داشته باشید.

 • هر آنچه که نیاز دارید

  پتینه باعث ایجاد فضای پر نشاط و گرم در محیط می شود. در بعضی موارد از آن برای انجام کهنه کاری یا همان عتیقه نمودن سطوح و اشیاء استفاده می شود.

 • با ما به اوج برسید

  اگر بخواهید طرح های متفاوت و هنری را در نقاشی ساختمان پیاده کنید، می توانید از این تخصص استفاده کنید. در مکان هایی که رطوبت وجود دارد از آن به منظور عایق کاری در برابر رطوبت استفاده می شود.

در حیطه هنر،پتینه کاری به معنای کهنه کردن اجسام با بهره گیری از رنگ و بافت و ایجاد نمایی کهنه و فرسوده شده می باشد.در پتینه کاری با کمک رنگ های روشن کننده،تیره کننده و مات کننده به اشیا حالتی فرسوده و اکسید شده داده می شود.

در این هنر استفاده از رنگ های مختلف و ترکیب آنها در کار به صورتی است که بتوان به کار روح بخشید و برجستگی ها و فرورفتگی هایی را در آن ایجاد کرد یا به عبارتی دیگر از رنگها و ابزار برای ایجاد بافت های بصری زیبا و متنوع استفاده کرد.ریشه اصلی هنر پتینه کاری از ایتالیا گرفته شده است.

هنر پتینه کاری عموما به دو بخش کلاسیک و مدرن تقسیم می شود.

-در نوع کلاسیک،جلوه ای کهنه و قدیمی به کار می بخشد برای مثال پتینه کاری با استفاده از ورق طلای برجسته یکی از انواع کلاسیک به حساب می آید،همانطور میتوان به تکنیک نقش سنگ،آجر یا ترک انداختن روی سطح موردنظر اشاره کرد.یکی از پر طرفدارترین تکنیک های پتینه کهنه کاری است که با استفاده از این تکنیک می توان دیوار یا حتی اجسام را به یک قطعه آنتیک تبدیل کرد که با استفاده از شاپان میتوان آن را اجرا کرد.

-در نوع مدرن هنر پتینه می توان با استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی،طرح چوب و ... را روی سطح مورد نظر اجرا کرد.پتینه کاری روی هر سطحی قابل قابل اجراست از دیوار گچی و رنگ خورده و کاغذ دیواری شده گرفته تا سطوح چوبی.

*مزایای هنر پتینه کاری روی اجسام یا روی دیوار

-امکان ایجاد طرح های خاص طبق نظر و سلیقه شخصی هر فرد

-هنر پتینه کاری مانند یک اثر ساخت دست هنرمند،منحصر به فرد می باشد و طرح های انتخابی را هر جایی نخواهید دید.

-پتینه کاری روی هر سطحی قابل اجراست.

-پوشاندن ترک و موجهای روس سطح(اجسام-دیوار)با اجرای پتینه کاری

-قابلیت شست و شو دارد و در کل در این تکنیکها ،گرد و غبار و لکه ها را کمتر نشان می دهد.

-در صورت ایجاد هر گونه مشکلی روی سطح پتینه،با ایجاد ترک در آن و ترمیم و بازسازی در کمترین زمان و بدون باقی ماندن رد ترمیم امکان پذیر است.

گروه هنری نگاه مدرن در نظر داد با برگزاری وورکشاپ های تخصصی پتینه،تکنیک های پر کاربرد را در اختیار شما هنر دوستان عزیز قرار دهد.

 • پتینه روی اجسام

  پتینه در واقع به رنگ سبز ناشی از خوردگی، زنگار گرفته و یا کهنگی گفته می شود که روی سطح اجسام مسی و هر نوع فلز یا سنگ و چوب را می گیرد. غالبا پتینه روی اجسام بر روی سطوح مختلفی از جمله پلی استر،سفال،شیشه،گچ،سنگ و ... امکان پذیر است.با این تکنیک به اشیا،بُعد و روح بخشیده می شود.پتینه کاری یکی از هنرهایی است که منحصرا از ایده های ذهنی شما الهام میگیرد و طبق نظرات و سلایق مختلف قابل اجراست.

 • پتینه مدرن چوب(چالک پینت)

  در واقع پتینه کاری روی چوب به ترکیب چند رنگ و ایجاد لایه‌های رنگی متفاوت بر روی چوب قلمداد می‌شود.با استفاده از هنر پتینه کاری می توان اجسام چوبی را به حالت کهنه در آورد و اصطلاحا آن را آنتیک کرد.با کمک بافت های کهنه کاری شده و اکسید شدن می توان روی اجسام شیار هایی ایجاد کرد تا کهنه به نظر برسند.پتینه کاری به عنوان رنگ در ساختار چوبی یا پوشش طبیعی درنظر گرفته شده که با توجه به تیرگی چوب و هر گونه تغییری که در بافت، سطح و رنگ چوب بدست می آید سنجیده می شود.

 • پتینه کاری روی دیوار

  پتینه کاری،هنری است که برای زیبا سازی محیط ، بازسازی ، طراحی دکوراسیون و… نیز استفاده می شود.ایجاد طرح پتینه با استفاده از رنگ ها و تکنیک های خاص ، بر روی بخش ها و اجزای مختلف محیط ، می تواند طرحی از کهنگی ، خوردگی ، قدمت ، همراه با حس و حالی خوب را در دل انسان زنده کند.در نقاشی ساختمان ، نقاش فقط رنگ دیوارها، سطوح، سقف و… را تغییر می دهد اما در پتینه کاری علاوه بر تغییراتی که در رنگ ساختمان اعمال می شود تغییراتی در بافت و ظاهر سطوح نیز به وضوح به چشم می خورد.

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

برای سفارش پتینه کاری می توانید از منوی تماس با ما یا با شماره تلفن 02144307542 تماس حاصل فرمایید.

Call Now Buttonتماس با ما