چک سئو سایت آنالیز و تحلیلی از وضعیت سئو سایت می باشد که با درنظر گرفتن فاکتوراه و اصول سئو تخمین شده می باشد.همواره نکات بسیاری در خصوص سئو سایت گفته می شود که به صورت درونیon-page و off-page در طراحی سایت بیان می شوند. چک کردن سئو سایت و چک آنالیزی از وضعیت سئو همواره برای صاحبان طراحی وب سایت ارزشمند می باشد. سایت های انلاین بسیاری امکان چک سئو سایت را برای کاربران خود فراهم می آورند که با درنظر گرفتن متریک های خاص از سئو عددی را بیانگر وضعیت سئو طراحی سایت به کاربران نمایش خواهند داد. در ادامه به بیان سایت های آنالیزگر سئو سایت و نیز متریک های بهینه سازی سایت خواهیم پرداخت.

چک سئو سایت در الکسا

الکسا alexa.com یکی از قدرتمندترین وب سایت های آنلاین آنالیزگر سئو می باشد که مترک هاییهموچون رتبه طراحی سایت در سحط کشور و نیز رتبه طراحی وب سایت در رتبه جهانی را بیان می نماید. میزان جستجو در گوگل و همچنین کلمات کلیدی که به واسط آن در جستجو نمایش داده شده است از دیگر فاکتورهای سئو در نظر گرفته شده در سایت الکسا می باشد. تعداد لینک های موجود در دیگر سیات ها نیز که به عنوان بک لینک کاربرد دارد و در سئو سایت بسیار اثرگذار می باشد را نیز بیان نموده است.

 

چک سئو سایت در moz.com

سایت moz.com در مسیر http://moz.com/researchtools آنالیز قدرتمندی از وضعیت سئو سایت به شما نمایش می دهد. متریک هایی همچون اعتبار دامین ، اعتبار صفحه خاص از طراحی سایت شما ، پربازدید ترین صفحات طراحی وب سایت شما ، تعداد لینک های داخلی که درون طراحی سایت خود دارید، تعداد لینک های خارجی که در دیگر طراحی وب سایت ها درج نموده اید، کلمات کلیدی شما به همراه تعداد بک لینک هایی که در دیگر سایت ها برجا گذاشته اید به همراه نمایش دقیقی از تعداد وب سایت ها و نیز تعداد لینک ها و دیگر پارامترها و متریک های سئو که در این سایت آنالیزگر سئو سایت درج شده است.

چک سئو سایت در woorank

سایت woorank نیز سایت قدرتمندی در انالیز وضعیت سئو سایت می باشد که این تحلیل را در فرمت درصد به نمایش می گذارد. در سایت woorank متریک هایی همچون وضعیت متاتگ ها ، توضیحات طراحی سایت شما ، کلمات کلیدی شما و درصدد تکرار آن در صفحات طراحی سایت، بهینه سازی تصاویر موجود در طراحی سایت شما ، وضعیت سرعت طراحی سایت شما ، بحث موبایل فرندلی بودن طراحی وب سایت و دیگر پارامترهای تاثیرگذار در سئو سایت را مورد تحلیل و آنالیز قرار می دهد