• کفپوش سه بعدی
  اجرای کفپوش سه بعدی
  تیم اجرا کفپوش سه بعدی در تهران و حومه تهران با ضمانت کیفیت و رضایت مشتری در کمترین زمان ممکنه نصب و راه اندازی کفپوش سه بعدی رزینی

ویژگی هایی کفپوش سه بعدی

 • تنوع بالا در طرح و نقش برای اجرای کفپوش سه بعدی

 • طول عمر بالا و ضد خش و خط با شفافیت منحصر به فرد

 • آنتی باکتریال یعنی بو نمی گیرد و محل کشت باکتری نیست

 • آنتی اسید یعنی به هر شوینده ای می توانید بشورید

 • عایق رطوبت، گرما ،صدا و کشش سطحی مناسب

 • شستشوی آسان حتی با یک تی می توانید نظفت کنید

 • اجرای آسان بدونه بنایی و تخریم می توانید اجرا نمایید

 • بدونه درز و یکپارچه بصورت سه بعدی و دوبعدی

چرا باید ما را بعنوان مجری دکوراسیون انتخاب کنید؟

یکی از مهمترین هزینه ها زندگی، باسازی ساختمان است. شما همیشه بدنبال متریالی می گردید که مدرن و باکیفیت باشد که گاها با قیمتهای بالای رو برو می شوید. ما با مشاوره درست و استفاده از صنایع تولیدی خودمان در بحث قیمت و کیفیت می توانیم برای شما خانه ای با دکوراسیون مدرن و کلاسیک طراحی و اجرا نماییم.

 1. قیمت تمام شده باسازی و دکوراسیون

  زمانی که تیم اجرای شما همان تولید کننده متریال باشد. شما دغدغه گران خرید کردن ندارید و حاض اهمیت است که دیگر بهانه ای از قبال کیفیت هم قابل قبول نیست. پس با این روند زمان و هزینه شما در برنامه ریزی تعمیرات ساختمانی در جای درست خرج می شود.

   

 2. رضایتمندی مشتری

  هدف نگاه مدرن ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و بهترین مواد اولیه میباشد. متخصصان کاملا پایبند به منشور اخلاقی شرکت که همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدید ترین متدها و استاندارد ها در طراحی و اجرا کفپوش، سقف کشسان، دیوار، اپوکسی و …، رعایت اصول اخلاقی ، حفظ ادب و در نهایت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی میباشند.

 3. میزان تخریب و استفاده متریال

  بر اساس دانش فنی که ما به آن دستری داریم تمام محصولات ما کمترین میزان تخریب را در دکوراسیون داخلی دارند. با طرح و تزفندهای روز و با سیستم گرین هاس صرفه جویی در متریال و کمترین میزان تخریب را دربین همکاران داریم.

 4. نمایش محصولات و نمونه کارهای ویژه

  در قسمت نمونه کارها،  به آسانی می توانید با استفاده از امکانات باسازی و یا دکوراسیون داخلی، نمونه کارهای را در معرض دید مشتریان قرار داده ایم. با یک دید اجمالی هم می توانید کیفیت و سطح طراحی و اجرا را بدرستی درک نمایید.

 5. پنل پشتیبانی قدرمند

  بعد از هر اجرا کارفرمایان می توانند در باشگاه مشتریان واقع در اپلیکیشن کلینیک ساختمانی نگاه مدرن ثبتنام نماییند تا از گرانتی و نحوه نگهداری محصول مورد نظر اطلاعت مفید کسب نماییند.

آخرین خبرها

Call Now Buttonتماس با ما