سایت های خبری به دلیل دارا بودن بازدید کننده عام باید از نظر گرافیکی هم عام پسند باشند.این سایت ها باید ساده و در عین حال به گونه ایی طراحی شده باشند که تمامی تصاویر مرتبط با خبر در ان به راحتی گنجانده شده و هم گرافیک و هم خود سایت به گونه ایی طراحی شده باشد که دارنده سایت بتواند به راحتی و سریعا عکس و مطالب خود را به روز کند.به گونه ایی مدیریت سایت هم ساده بوده و البته گرافیک سایت باید داری حجم پایین باشد زیرا که بازدید کننده سایت های خبری به دنبال یک مطلب فوری هستند و زمان زیادی صرف ماندن در سایت نخواهند کرد.پس اگر طراحی این سایت ها سنگین و سخت باشد مطمعنا بازدید کننده سریعا سایت دیگری برای خواندن خبر در مرورگر پیدا خواهد کرد. این امر بدیهی است.

سایت های خبری خود شامل سایت های مختلفی میشنود. اخبار هنری ، سینمایی، ورزشی و...اگر سایت های خبری به گونه ایی تخصصی باشند طراحی گرافیک سایت هر کدام از این سایت ها متفاوت خواهند شد. مثلا سایت های خبری مربوط به هنر و یا سینما میتئاند داری یک گالری عکس بوده و یا سایت ورزشی میتواند شامل یک پلیر ساده و کم حجم برای نمایش بعضی از صحنه ای ورزشی باشد. مطالب فوق برای سایت هایی بود که تنها به اخبار روز میپردازند.سادگی در این سایت های خبری شرط اول بهینه سازی است.

طراحی سایت های خبری و گرافیک این سایت ها به دلیل تنوع در ان بسیار گسترده میباشند.سایت هایی مربوط به اخبار کتاب و یا اخباری از قبیل گالری های مختلف همگی طراحی های متفاوت خود را میطلبند و یک قاعده کلی برای طراحی گرافیک سایت خبری وجود ندارد.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد