طراحی قالب اختصاصی در بستر گرافیک سایت ریسپانسیو باعث بهبود لود سایت های طراحی شده است . استفاده از قالبهای ریسپانسیو سبب شده است که طراحان وب براساس قواعدی واحد قالب وب سایت را طراحی نمایند. قالب هایی با پلتفرمها های مختلف که توانایی تغییر حالت در دیوایسهای مختلف ،مانیتورهای با سایزهای گوناگون رادارد . این روش در بهینه سازی و سئو سایت هم تاثیر به سزای دارد الگوریتم گوگل با برسی در سایت ریسپانسیو آنرا موبایل فرندی تشخیص داده و به گرافیگ سایت نمره مثبت در آنالیز خود ثبت میکند

گرافیک سایت ریسپانسیو

در این مبحث یکسری محدودیتها در طراحی قالب وجود دارد که طراح سایت باید آن قواعد را به کار گیرد تا سایتی تمام ریسپانسیو داشته باشد ، قالبها به صورت باکس کلی بوده و موقعیت هایی برای داخل انتخاب می شود که قابلیت کوچک یا بزرگ شد را داشته باشند در واقع پوزیشنها به روشی طراحی می شوند که در صورت جابجایی در مانیتورهای مختلف بهم نیزند .

 

مزایای گرافیک سایت ریسپانسیو

سایتهای ریسپانسیو را همه کاربران با تمام مانیتورهای موجود در سراسر دنیا می توانند به راحتی مشاهده کنند که این امر در روند بازدید سایت تاثیر مثبت می گذارد علاوه براین موضوع گوگل هم به ایندکس کردن صفحات این وب سایتها علاقه نشان می دهد. در سرعت لود سایت تاثیر گذاری مثبت دارد.

معایب سایتهای ریسپانسیو

در سایتهای ریسپانسیو مدیر سایت یا طراح سایت با محدودیت طرح گرافیکی مواجع می شود و استفاده از تصاویر را باید به حد ممکن کم نماید و از css بیشتر استفاده نماید .

 

نتیجه:

گرافیک سایت ریسپانسیو در بستر طراحی سایت و بهینه سازی در موتورهای جستجو گر در عصر حاضر امری مهم برای بدست آوردن ترافیک سایت و رتبه بالا در بین همکاران و سبب بهبود سئو سایت می شود . امکان بازدید کلیه دیوایسهای موجود از سایت طراحی شده داینامیک است .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد