چند نکته برای طراحی گرافیک یک وب سایت فروشگاهی وجود دارد که رعایت کردن این نکات مطمعنا باعث بهینه سازی بیشتر خواهد شد. اولین نکته ساده بودن طراحی این وب سایت هاست. چرا که گرافیک پیچیده و شلوغ بازدید کننده و خریدار محصول را گیج کرده و از موضع اصلی که همان فروش محصولات است دور میکند. پس نکته اول ساده بودن طراحی است.

نکته دوم دسترسی سریع و راحت است به این معنی که در گرافیک و گرافیک سایت باید دکمه ها و طراحی مربوط به سبد کالا واضح بوده و از جذابیت طراحی برخوردار باشد.رنگ های استفاده شده در قیمت کالا و فونت ها همگی راحت و شکیل باشد . خریدار به راحتی بتواند با چند کلیک ساده محصول خود را به سبد کالا اضافه کند.

نکته سوم اینکه تصاویر کالا ها واشح باشد و گرافیک مناسب را دارا باشد.از به هم ریختگی محصولات در صفحه خودکاری کنید.نظم و ترتیب قرار گیری بسیار اهمیت دارد.ودر اخر اینکه حجم گرافیک طراحی برای این وب سایت ها نباید بالا باشد تا خریدار برای باز شدن وب سایت به زمان زیادی برای کلیک بر روی هر محصول احتیاج داشته باشد.همچنین رنگ های گرم میتواند تاثیر مثبتی در باقی نگه داشتن یک خریدار در صفحه وب سایت داشته باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد