گوگل پاندا 4.2 به روز رسانی شد

 

 

گوگل می گوید تازه کردن پاندا با ورژن 4.2 این آخر هفته شروع خواهد شد، اما ممکن است یک ماه زمان ببرد تا به طور کامل این پروژه جمع شود و خاتمه یابد.گوگل می گوید موتور جستجو گر که آن را تحت فشار قرار دادند بنابر این گوگل پاندا آخر هفته به روز رسانی خواهد شد.بسیاری از شما ممکن است متوجه شده باشید چرا که این اتفاق اجرای فوق العاده ایی است که به آرامی صورت میگیرد. در واقع، گوگل می گوید که به روز رسانی را میتواند تا زمان یک ماه به انتها برساند. این بدان معناست که اگرچه الگوریتم پاندا است که هنوز هم سایت گسترده ایی دارد، ممکن است در برخی از صفحات وب تغییراتی را ببینیم.

آخرین باری که پاندا به طور رسمی به روز رسانی شده و تازه شده بود تا به حال تقریبا 10 ماه پیش بود: پاندا 4.1 در 25 سپتامبر، 2014 اتفاق افتاد. که به روز رسانی 28 روز زمان برد، اما پاندا می خواهد این به روز رسانی 29 و یا 30 روزه به اتمام برساند ، از آنجایی که ما نوسانات کوچک در اکتبر 2014 را شاهد بودیم در این آپدیت نیز منتظر این تغییرات خواهیم بود.

تا آنجا که من می دانم، تعداد کمی از مدیران طراحی سایت متوجه به روز رسانی گوگل در آخر هفته شده اند و این به دلیل پیشرفت و به روز رسانی آرام آرام است.گوگل گفت است این به روز رسانی در حدود 2٪ -3٪ از زبان انگلیسی نمایش داده شد است.فرصت جدید برای برخی، پنالتی جدید برای دیگران.
این به ان معنا است کسانی که در لحظات آخر به روز رسانی توسط پاندا جریمه و پنالتی شده بودند فرصت دوباره خواهند داشت در صورتی که تغییرات لازمه را اجرا کنند.بنابراین اگر شما توسط Panda پنالتی شده اید، شما متاسفانه تاثیر کامل را بلافاصله متوجه نخواهید شد، اما شما باید تغییراتی را در رتبه بندی آلی خود به تدریج در طول زمان مشاهده کنید.بنابر این برخی از قوانین که در گذشته بود از پاندا حذف شده و در این به روز رسانی شما یک افزایش قابل توجهی و یا کاهش ترافیک گوگل خود را سریع نخواهید دید.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند