طراحی سایت

بهینه سازی (سئو سایت)

گرافیک سایت

بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت و بهینه سازی

 

قیمت طراحی سایت با جوملا از طیف قیمتی و هزینه ای گسترده ای برخوردار می شود حتی می توان بیان داشت که افراد با داشتن دانشی محدود از علم طراحی سایت این قابلیت را دارا می باشند که طراحی سایت با جوملا خود را به صورت رایگان و بدون هزینه ای طرح ریزی نمایند. قیمت و تعرفه طراحی سایت متناسب با امکانات و قابلیت های ایجاد شده رنج گسترده ای را به خود می گیرد که تا میلیون ها تومان هم خواهد رسید.

قیمت طراحی سایت حرفه ای با جوملا

ابتدا می بایست این نکته را در نظر داشت که طراحی سایت حرفه ای با جوملا چه قابلیت هایی را در خود نهادینه نموده است. نصب افزونه های جوملا مانند اسلایدشوهای زیبا که ایفکت های زیبایی را در خود جایدهی نموده است، کامپوننت های فروشگاه ساز، فرم سفارش آنلاین، کامپوننت حراجی آنلاین، کامپوننت خرید و تخفیف گروهی و غیره تمامی امکاناتی است که به واسط افزونه جوملا در طراحی سایت شما جایگذاری می شود پس بدیهی است که تعرفه و قیمت طراحی سایت جوملا شما متناسب با نیاز و نیز قابلیت های درج شده متفاوت باشد. طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت دکتر می تواند قابلیتی چون دستیار منشی و رزرو آنلاین بیماران را داشته باشد که سهولت را برای بیماران و نیز پزشک همراه می نماید و در مقابل نیازمند تعرفه قیمت درخور خواهد بود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی جوملا

قیمت طراحی سایت فروشگاهی شما ممکن است امکان سبد خرید، امکان درج کاتالوگی زیبا از محصولات، امکان درج قیمت برای محصولات فروشگاه، امکان خرید گروهی، تخفیف گروهی و دیگر قابلیت های ایجاد شده به واسط افزونه جوملا را داشته باشد حال تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاه جوملا نیز هم جهت با امکانات افزوده شده تعیین می گردد که به هزینه میلیونی خواهد رسید.

قیمت طراحی سایت خبری جوملا

قیمت طراحی سایت خبری جوملا نیز با در نظر داشتن قابلیت هایی همچون امکان آپلود و دانلود فایل های خبری در فرمت های صدا، تصویر و ویدیو ، امکان به اشتراک گذاری و غیره تعریف می گردد و همچنین وجود سیستم ار اس اس که در طراحی سایت ار اس اس RSS مبذول می گردد نیز با توجه به قابلیت هایی که برای طراحی وب سایت شما به همراه دارد قیمتی متناسب را دارا می باشد.

قیمت طراحی سایت جوملا  
نام سرویس Business Editation
میزبانی 100 MB + دامنه
زمان تحویل 15(روز کاری)
توضیحات پروژه با طرح آماده راه اندازی می شود و برای سایت های شخصی مناسب است.
هزینه 1/000/000(تومان)

 

  • معرفی مدیر پروژه
  • معرفی 1500 قالب آماده
  • ارائه کتابچه آموزشی
  • پشتیبانی میزبانی سالانه

نمونه کار طراحی سایت

طرحی سایت نگاه مدرن با نگاهی مدرن در طراحی سایت و بهینه سازی سایت با تنوع کاری بالا در حیطه هایی از جمله طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت فرودگاهی،طراحی سایت آگهی،طراحی سایت تخفیف گروهی،طراحی خبری،طراحی سایت پزشکی،طراحی سایت ریسپانیو،طراحی وب سایت صنعتی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت گرافیکی و غیره ... که متناسب با سلیقه کارفرمایان طراحی و تولید می شود.

طراحی سایت آچار فرنسهطراحی سایت مای کیچنطراحی سایت مایکروسافتطراحی سایت ترنجطراحی سایت پری کاتطراح سایت رکورد فشوین

سلام به طراحی سایت نگاه مدرن خوش آمدید......

افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام بهترین شبکه اجتماعی تصویری باعث بهبود روند طراحی سایت فروش موثر برند تبلیغات شما موثر هست آمار نشان داده %7 درصد بهبود بازدید وب سایت کارفرمایان بالا رفته، پس بهینه سازی اینستاگرام توسط تیم بهینه سازی شبکه اجتماعی طراحی سایت نگاه مدرن برند مورد نظر را بهتر بفروشید.

سئو یا بهینه سازی

بهینه سازی طراحی سایت امر حیاتی سبب بدست آوردن جایگاه مناسب بازار رقابتی و فروش بهتر محصولات شده همان ابتدای طراحی سایت اصول اولیه سئو سایت ،تا تارنامه موفقی درنمونه کارهای ما قرار گیرد.اجرای الگوریتم درست سئو سایت به روند صعودی طراحی سایت و بهینه سازی کمک میکند.

فروش بک لینک

بک لینک فاکتور مهم بهینه سازی دامین بشمار می آید. سئو و بهینه سازی سایت در موتورهــای جستجوگر به دو عامل اصلی بهینه سازی صفحـات طراحی شده و بهینه سازی دامین دارد.طراحی سایت و سپس بهینه سازی برای موفقعیت نیاز به داشتن بک لینک های درست از سوی سایتهای رنگینگ بالا دارند.

بنر مارکتینگ

تبلیغات موضوعی بنر مارکتینگ بهترین روش بازاریابی اینترنتی و تاثیر گذار میباشند استفاده در کنار تمام روش های بازاریابی اینترنتی بهینه سازی سایت و خرید بک لینک افزایش بازدید امری ثابت شده تبلیغات برندیگ است.بازاریابی برند اینترنتی به دارنده سایت کمک میکند کاربر هدف را به راحتی جذب و تبلیغ کند.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید واقعی گام مهم طراحی سایت و بهینه سازی بشمار آمده نتیجه تمام ایده پردازی ها در طراحی وب بدست آمدن بازدید برای ارائه فلسفه وجودی ساخت سایت و هدف گذاری در بین کاربران بازدیدکننده است.استفاده بهینه تبلیغات و لینک پیوند در سایت های بزرگ، افزایش بازدید به همراه دارد.

قرارداد طراحی سایت
طراحی قالب سایت
برنامه نویسی
تحویل سایت
پشتیبانی سایت

 

توانمندی طراحی سایت نگاه مدرن

طراحی سایت،گرافیک سایت،بهینه سازی،ثبت دامنه،هاستینگ،مشاوره،پشتیبانی

 

طراحی سایت دامنه

دامنه / دومین/ آدرس سایت

فروشگاه رسمی پسوند های جاری دامنه با پنل مدیریت به نام کارفرما و پشتیبانی دامنه ها .
طراحی سایت هاست

هاست / سرویس میزبانی

در کشور کانادا و ایران سرور اختصاصی و مجازی دراجاره دارد،تضمین کیفیت بالا و نمایش سایت میباشد

گرافیک و قالب سایت

طراحی قالب با تکینیک واکنش گرا و ریسپانسیو مطابق سلیقه و نوع طراحی سایت.
طراحی سایت تخصصی

طراحی تخصصی سایت

طراحی سایت دقیق و تخصصی مطابق نظر کارفرما و تیم طراحی اختصاصی وجه تمایز نگاه مدرن است .
تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل

یکی از مهمترین فاکتورهای طراحی سایت تبلیغات می باشد ، که بهترین روش تبلیغات درگوگل است.
بهینه سازی تضمینی

بهینه سازی تضمینی

به مجموعه عملکردهای بهینه شده طراحی سایت از نظر موتور جستجوگر در کلیدی خاص می گویند.