بلاگ طراحی سایت

تکنیک های طراحی سایت و سئو سایت با گستردگی فراوانی که در حیطه موضوعی خود دارند کاربران بسیاری را جلب می نمایند. با قدرت گیری بازاریابی اینترنتی افراد بستر طراحی سایت و طراحی وب سایت را به منظور افزایش درآمدی خود طرح ریزی نموده اند. در این میان دانستن و داشتن دانش موضوعی طراحی سایت و سئو سایت در بهبود عملکرد کسب وکارها موثر عمل خواهد نمود. بدین منظور شرکت نگاه مدرن به انتشار مطالب آموزشی در حیطه طراحی سایت و سئو سایت اقدام می نماید تا رضایتمندی کاربران را حاصل نماید.

مطالب مفید،با کیفیت،مرتبط

باید بدانید که تنها طراحی سایت نیست که شما را به هدف کسب درآمد نزدیک میکنند.زمان آن رسیده است که بازدیدکنندگان خود را تحت تاثیر قرار دهید . به این طریق میتوانید رتبه خود را در مرورگرها بالا بیاورید.زمانی که شما مطالب مفیدی ارائه میدهید بازدیکنندگان شما تمایل خواهند داشت در وب سایت شما بمانند. از مطالب شما استفاده کنند پس در نتیجه زمان طولانی تری در وب سایت شما بمانند که این متوقف شدن طولانی صد در صد در بهینه سازی و سئو موثر است.بر اساس تحقیق ها به عمل آماده محتواهایی با 2000 تا 2500 کلمه رتبه های بالاتری در نتایج جستجو کسب میکنند.

نظرات (2) کلیک ها: 1309

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات

مشکل Canonical URL در طراحی سایت چیست

Canonical URL
به معنای دسترسی به صفحه ای از طراحی سایت به واسط دو آدرس URL می باشد.Canonical URL در موتورهای جستجو مشکل زا خواهند بود زیرا که از طریق دو آدرس لینک می توانند کاربران را به سمت طراحی وب سایت شما هدایت نمایند و در نتیجه عمل در سئو سایت اثر سوء را خواهند داشت.

نظرات (6) کلیک ها: 2831

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

 • با سلام خدمت عزیزان سایت نگاه مدرن من مدرس آزمون MSRT هستم که با سایت شما آشنا شدم مطالب سایتتون بسیار مفید هست خواستم از این طریق ازتون تشکر کنم امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
 • مهمان - Mike

  cztery kilka http://pl.richevon.com/co-powinien-zawierac-dobry-krem-na-zmarszczki.php
نمایش سایر نظرات

بسیاری از کاربران تلگرام با مشکل بزرگ ریپورت شدن و ارسال نشدن پیام از سوی تلگرام روبه روش ده اند که تعداد انها کم هم نیست.بسیاری از انها به دلیل ریپورت شدن دچار مشکل های بزرگی در حرفه و کسب و کار خود شده اند. روشه ای متععدی برای خارج شدن از ریپورت تلگرام پیشنهاد شده است. مثلا ارسال ایمیل به مسئولین و صبر کردن تا بررسی شود که آیا شما مستحق ریپورت بوده اید و یا نه؟ و انتظار طولانی و اغلب بی پایان برای خروج از ریپورت. روش بعدی انجام مراحلی در بخش بوت تلگرام بوده است . و انتخاب گزینه هایی که هم اغلب بی نتیجه است.

نظرات (16) کلیک ها: 2271

نظرات اخیر

 • مهمان - دندانپزشکی اطفال

  با سلام به عنوان یک دندانپزشکی اطفال یا همان دندانپزشکی کودکان این مقاله برام خیلی مفید بود ممنون
 • مهمان - hosting

 • با سلام من مدرس آزمون EPT و هم چنین استاد پاسخگویی به سوالات EPT هستم و از مطلب شما برای حل مشکلم استفاده کرده خواستم از این بایت از سایت خوبتون تشکر کنم
نمایش سایر نظرات

طراحی سایت و تنظیمات robots.txt و نکات آن در سئو

فایل robots.txt به منظور تعیین سطح دسترسی موتورهای جستجو به صفحات طراحی سایت در هاست بارگذاری می شود و در مبحث سئو سایت کاربردی خود را دارد.

نظرات (2) کلیک ها: 1929

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

 • با سلام روتون به خیر باشه من مدرس آزمون UTEPT خستم با مطالعه ی این مقاله تونستم اطلاعات کاملی از عملکرد فایلrobots.txt در طراحی سایت پیدا کنم خواستم از این بابت ازتون تشکر کنم
نمایش سایر نظرات

ام.سی سئوسئو سایت ام سی در معنای مطابق دادن سایت و یا همان بهینه سازی سایت در سازگاری با الگوریتم های گوگل می باشد.

نظرات (2) کلیک ها: 1441

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

 • با سلام خدمت مدیریت محترم سایت نگاه مردم من مدرس آزمون تولیمو هستم و بر روی سوالات تولیمو کار میکنم مطلب شما با عنوان سئو سایت و بهینه سازی سایت در ام.سی عالی بود...
نمایش سایر نظرات

طراحی سایت و بازاریابی موفق محتوا و اثرگذاری در سئو سایت

آیا فراهم نمودن محتوای مناسب در طراحی سایت به تنهایی کارآیی لازمه را خواهد داشت. بازاریابی محتوا مبحثی است که در پاسخ به این سوال کارآمد خواهد بود.

نظرات (5) کلیک ها: 1858

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات

ناییجی سئو ناییجیتوجه  مهم  :اسوه نایجی همکار سئو در نگاه مدرن  نیمه ابتدایی سال 94 به صورت درصد از سود سئو و بهینه سازی کارفرمایان سایت نگاه مدرن مشغول با همکاری پروژه ای شد. به هر دلیل به نام نگاه مدرن فعالیتی را ارائه دهد هیچ مسئولیتی شامل نگاه مدرن نمی باشد. در ادامه بیشتر بدانید.....

نظرات (4) کلیک ها: 1685

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

 • مهمان - آرش م

  به وضوح مشخص است این مطلب نه نتیجه کلاه برداری و موارد که شما گفته اید، بلکه ناشی از پست بودن نگارنده مطلب دارد. با توجه به چندین ماه همکاری با خانم ناییج، کاملا موارد مطرح شده دروغ و ظاهرا نتیجه مشکلات شخصیتی نگارنده است. فرض بر درست بودن اتهام شما، جدای از موارد متناقض موجود در متن باز هم چنین مطل...
 • مهمان - عاطفه

  ایشون انقدر قوی هستند که ما اسمشون رو میشناسیم و سرچ کردیم تا به سایت شما رسدیم. آخه کی شمارو میشناسه؟؟!!!!!!!!! ...
نمایش سایر نظرات

انجام ریدایرکت301 در طراحی سایت چگونه است

Redirect 301ریدایرکت اقدامی است که در جهت انتقال دامین کنونی به ادرس دامین جدید طراحی سایت صورت می پذیرد. ممکن است کسب وکار شما به دلایلی استراتژی و یا برنامه ریزی تصمیم گرفته باشد دامین جدیدی را اتخاذ و اعمال نماید.

نظرات (1) کلیک ها: 2239

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

چرا سئو سایت در بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت ضروریست؟

سئو سایت چه نقش و مفهومی را در بازاریابی اینترنتی ایفا می نماید. طراحی سایت شما زمانی ارزشمند خواهد بود که در معرض دید کاربران قرار گیرد.

نظرات (1) کلیک ها: 2131

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

آنالیز کاربران طراحی سایت شما در سئو سایت تاثیرگذار است

کاربران و بازدیدکنندگان طراحی سایت شما چه افراد با چه خصیصه های رفتاری می باشند. پاسخ این سوال و همچنین آنالیز وتحلیل این موضوع در روند سئو سایت تاثیرگذار خواهد بود و موجب جهتگیری سئو در سمت و سوی مناسب خواهد شد.

نظرات (1) کلیک ها: 2845

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات