بلاگ طراحی سایت

تکنیک های طراحی سایت و سئو سایت با گستردگی فراوانی که در حیطه موضوعی خود دارند کاربران بسیاری را جلب می نمایند. با قدرت گیری بازاریابی اینترنتی افراد بستر طراحی سایت و طراحی وب سایت را به منظور افزایش درآمدی خود طرح ریزی نموده اند. در این میان دانستن و داشتن دانش موضوعی طراحی سایت و سئو سایت در بهبود عملکرد کسب وکارها موثر عمل خواهد نمود. بدین منظور شرکت نگاه مدرن به انتشار مطالب آموزشی در حیطه طراحی سایت و سئو سایت اقدام می نماید تا رضایتمندی کاربران را حاصل نماید.

مطالب مفید،با کیفیت،مرتبط

باید بدانید که تنها طراحی سایت نیست که شما را به هدف کسب درآمد نزدیک میکنند.زمان آن رسیده است که بازدیدکنندگان خود را تحت تاثیر قرار دهید . به این طریق میتوانید رتبه خود را در مرورگرها بالا بیاورید.زمانی که شما مطالب مفیدی ارائه میدهید بازدیکنندگان شما تمایل خواهند داشت در وب سایت شما بمانند. از مطالب شما استفاده کنند پس در نتیجه زمان طولانی تری در وب سایت شما بمانند که این متوقف شدن طولانی صد در صد در بهینه سازی و سئو موثر است.بر اساس تحقیق ها به عمل آماده محتواهایی با 2000 تا 2500 کلمه رتبه های بالاتری در نتایج جستجو کسب میکنند.

نظرات (0) کلیک ها: 849

مشکل Canonical URL در طراحی سایت چیست

Canonical URL
به معنای دسترسی به صفحه ای از طراحی سایت به واسط دو آدرس URL می باشد.Canonical URL در موتورهای جستجو مشکل زا خواهند بود زیرا که از طریق دو آدرس لینک می توانند کاربران را به سمت طراحی وب سایت شما هدایت نمایند و در نتیجه عمل در سئو سایت اثر سوء را خواهند داشت.

نظرات (4) کلیک ها: 2337

نظرات اخیر

 • مهمان - Mike

  cztery kilka http://pl.richevon.com/co-powinien-zawierac-dobry-krem-na-zmarszczki.php
 • مهمان - Jean

  zostać biedny młodzieniec
 • مهمان - Michael

  http://zmarszczki-nakatne.net.pl/ kochanie
نمایش سایر نظرات

بسیاری از کاربران تلگرام با مشکل بزرگ ریپورت شدن و ارسال نشدن پیام از سوی تلگرام روبه روش ده اند که تعداد انها کم هم نیست.بسیاری از انها به دلیل ریپورت شدن دچار مشکل های بزرگی در حرفه و کسب و کار خود شده اند. روشه ای متععدی برای خارج شدن از ریپورت تلگرام پیشنهاد شده است. مثلا ارسال ایمیل به مسئولین و صبر کردن تا بررسی شود که آیا شما مستحق ریپورت بوده اید و یا نه؟ و انتظار طولانی و اغلب بی پایان برای خروج از ریپورت. روش بعدی انجام مراحلی در بخش بوت تلگرام بوده است . و انتخاب گزینه هایی که هم اغلب بی نتیجه است.

نظرات (13) کلیک ها: 1637

نظرات اخیر

 • مهمان - Dan

  49 more state attorney generals along with the Attorney General using http://ninoaltobelli.com/profile/366/ every means at their disposal to discover which bishops and cardinals have endangered children by moving predator priests, have orchestrated cover ups to guard abusive priests and bishops and ...
 • طراحی حرفه ای انواع وب سایت های شرکتی , فروشگاهی , شخصی , اداری و....
 • مهمان - Lisa

  The other, that frequently touched him and gave http://magicznyslub.pl/User-ylsapa84-22559 him joy, was the quiet increase of Eucharistic Adoration. At the World Youth Day in Cologne this became a central point for him – that there was Adoration, a silence, by which only the Lord spoke towards the h...
نمایش سایر نظرات

طراحی سایت و تنظیمات robots.txt و نکات آن در سئو

فایل robots.txt به منظور تعیین سطح دسترسی موتورهای جستجو به صفحات طراحی سایت در هاست بارگذاری می شود و در مبحث سئو سایت کاربردی خود را دارد.

نظرات (0) کلیک ها: 1507

ام.سی سئوسئو سایت ام سی در معنای مطابق دادن سایت و یا همان بهینه سازی سایت در سازگاری با الگوریتم های گوگل می باشد.

نظرات (0) کلیک ها: 999

طراحی سایت و بازاریابی موفق محتوا و اثرگذاری در سئو سایت

آیا فراهم نمودن محتوای مناسب در طراحی سایت به تنهایی کارآیی لازمه را خواهد داشت. بازاریابی محتوا مبحثی است که در پاسخ به این سوال کارآمد خواهد بود.

نظرات (4) کلیک ها: 1427

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات

ناییجی سئو ناییجیتوجه  مهم  :اسوه نایجی همکار سئو در نگاه مدرن  نیمه ابتدایی سال 94 به صورت درصد از سود سئو و بهینه سازی کارفرمایان سایت نگاه مدرن مشغول با همکاری پروژه ای شد. به هر دلیل به نام نگاه مدرن فعالیتی را ارائه دهد هیچ مسئولیتی شامل نگاه مدرن نمی باشد. در ادامه بیشتر بدانید.....

نظرات (3) کلیک ها: 1284

نظرات اخیر

 • مهمان - آرش م

  به وضوح مشخص است این مطلب نه نتیجه کلاه برداری و موارد که شما گفته اید، بلکه ناشی از پست بودن نگارنده مطلب دارد. با توجه به چندین ماه همکاری با خانم ناییج، کاملا موارد مطرح شده دروغ و ظاهرا نتیجه مشکلات شخصیتی نگارنده است. فرض بر درست بودن اتهام شما، جدای از موارد متناقض موجود در متن باز هم چنین مطل...
 • مهمان - عاطفه

  ایشون انقدر قوی هستند که ما اسمشون رو میشناسیم و سرچ کردیم تا به سایت شما رسدیم. آخه کی شمارو میشناسه؟؟!!!!!!!!! ...
 • مهمان - الهام

  چرا چرت و پرت نوشتید؟؟ خجالت نمی کشید؟؟ این رویکرد کاری شما خیلی افتضاحه که با این مطالب مزخرف سعی در تخریب رقیب جدی خودتون دارید.
نمایش سایر نظرات

انجام ریدایرکت301 در طراحی سایت چگونه است

Redirect 301ریدایرکت اقدامی است که در جهت انتقال دامین کنونی به ادرس دامین جدید طراحی سایت صورت می پذیرد. ممکن است کسب وکار شما به دلایلی استراتژی و یا برنامه ریزی تصمیم گرفته باشد دامین جدیدی را اتخاذ و اعمال نماید.

نظرات (0) کلیک ها: 1871

چرا سئو سایت در بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت ضروریست؟

سئو سایت چه نقش و مفهومی را در بازاریابی اینترنتی ایفا می نماید. طراحی سایت شما زمانی ارزشمند خواهد بود که در معرض دید کاربران قرار گیرد.

نظرات (0) کلیک ها: 1739

آنالیز کاربران طراحی سایت شما در سئو سایت تاثیرگذار است

کاربران و بازدیدکنندگان طراحی سایت شما چه افراد با چه خصیصه های رفتاری می باشند. پاسخ این سوال و همچنین آنالیز وتحلیل این موضوع در روند سئو سایت تاثیرگذار خواهد بود و موجب جهتگیری سئو در سمت و سوی مناسب خواهد شد.

نظرات (0) کلیک ها: 2253